Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
matėme, kas atsitinka, kai valstybėje vadovauja buhalteriai, todėl: ačiū, bet mums daugiau nereikia nei šikmonyčių, nei šikdulkių.
politologė vidada ras pateisinimų konservatorių daromoms klaidoms ar nesąmonėms, pavydėtina ištikimybė partijai,nors žmonės nelabai tiki jos pasakomis
@Šita studentams. Neleisčiau vaiko klausyti paskaitų, t.y.pliurpalų pas tokią šališką, neojektyvią. Ji amsi tik konservatorių naudai.
Visa politinė sistema Lietuvoje "pavargusi", bet tai ne tas žodis, visa sistema aklavietėje. Ir kaltos visos partijos, nes visos buvo valdžioje ir su kiekviena kadencija vis gramzdino "sistemą" į dugną. Dabar turim, ką turim. Konservatoriai žadėjo atstatyti "sistemos" vertybes, bet deja, dar labiau nusmukdė. Nemanau, kad socdemai įneš ką nors naujo...bet gal nebus tokio nepagarbaus elgesio su Prezidentu...
Rimutė ištikima konservatorių propogandos RUPORAS - tiesiog nemalonu jos nei klausyti - nei matyti nei girdėti.
klausantis jos kartais susidaro įspūdis kad ji tiesiog nekenčia žmonių,ji kaip skaičiavimo mašina,jos galvoje tik skaičiai ,lentelės,teorijos,o žmogui vietos ten nėra,nors prieš rinkimus sakė,kad jai rūpi kiekvienas žmogus,o po rinkimų tėškė- rinkitis kitus po 4 metų
Šimonytė parodė savo tikrą veidą, tokia visada buvo, o pandemija, karas Ukrainoje, nevykusių ministrų dangstymas dar labiau išryškino bjauriąsias savybes. Buhalterė ar kokia nors valdininkė kabinete - tokia gali būti, su žmonėmis komunikuoti nemoka ir nenori.
Tomai PRITARIU - ir nekiančiamiausi - pavojingiausi tai tik jie konservliberallaisviečiai .
Pavojingiausi tai tik konservliberallaisviečiai Taškas
Yra šalies naikintojai .Aukštas ir gražus gerovės valstybės nesukūrė .Jau nieko vertas jo pasirinkimas dėl netikusių ministrų .Todėl esame duobėje .Prezidentas tik Vėgėlė , kitu atveju Jeglinskas .Apie šimonyę net pagalvoti baisu.
retkarčiais piktą,bet kerštingą ir viską darančią,kad kentėtų seni ligoti žmonės.Pagalbos nebėra jokios.Kas padartyta su sveikatos sistema,laikant Dulkį.Su žemės ūkiu ,vien iš principo ką noriu tą darau.Normalioje šalyje tokia vyriausybė ir seimas būtų seniai paleisti.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų