Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Seime visada yra reikalinga konstruktyvi jėga priimant esminius valstybės sprendimus.
Darbiečiai darbštūs, todėl jie ir gerbiami.
Darbo partija- vienintelė partija kuri dirba Lietuvos labui, o ne savo grupuotėm.
Senai jau visi žino, kad Darbo partija dirba rimtai.
Šaunuoliai darbiečiai, kad sugeba priversti dirbti ir valdančiuosius.
Nuo Darbo partijos priklauso todėl, kad patys valdantieji nesugeba patys nuspręsti svarbių klausimų.
Nors darbiečiai priverčia valdančiuosius dirbti.
Toks valdančiūjų projektas ,kaip AE statyba,o prieš tai ir buvusios AE uždarymas,sunaikins šalį visiškai.Pasiklausius ir įsigilinus į tai,kas padaryta jau,ir kas planuojama daryti toliau,tai baisi nelaimė Lietuvai.Bus milijardinė amžiaus statyba,o elektros kainos vėl bus aukščiausios pasaulyje.
Darbo partija seniai jau stengiasi dėl žmonių,tik jiems trukdė ir trukdo tai daryti valdantieji,darbiečiai kaip šašas konservatoriams.Tik ši partija dirba sąžiningai,nors yra šmeižiama,žeminama ir į jos pasiūlymus atsižvelgiama tik tada,kada jau akivaizdžiai matosi valdančiūjų neprofesionalumas ir politinis bukumas.
Darbo partija savo populiarumu privertė susirūpinti valdančiuosius,tačiau jų rūpestis ne tik AE,bet ir noras toliau siaubti Lietuvą,vesti gyventojus į dar didesnį skurdą,o patiems toliau trinti semo kėdes,jose laukti senatvės pensijos,kurią jiems tikriausiai mokės jau kinai.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų