Politologas: Rusijos kultūros dienas reikia išnaudoti solidarumui su demokratiškąja Rusija

Publikuota 2014.06.07 09:37

BIRŽELIO 29 DIENĄ 2014-06-07 12:24:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nori, kad Lietuva taptų turtinga, kaip Šveicarija, BIRŽELIO 29 DIENĄ ateik į referendumą ir balsuok “TAIP”. Kiekvieno rinkėjo balsas ypač svarbus, reikalingas ne mažesnis rinkėjų aktyvumas nei buvo vieną kartą Lietuvos istorijoje, tai yra 1991 metų plebiscite, kuriame buvo pasisakyta už nepriklausomą ir demokratinę Lietuvą.
Šveicarai tiesioginę demokratiją įvedė 19 amžiuje. Kodėl Šveicarija yra turtinga? Todėl, kad gyventojai referendumais lengvai gali panaikinti korupcinius, valstybei ir žmonėms nenaudingus politikų sprendimus. O ir Šveicarijos politikai, žinodami apie šią piliečių teisę, stengiasi priimti teisingus įstatymus ir sprendimus. Referendumas yra gera kovos priemonė prieš korupciją, valstybės lėšų švaistymą. Tikroji arba tiesioginė demokratija yra daugelio problemų Lietuvoje išsprendimo priemonė.
   ATSAKYTI
ttt 2014-06-07 10:56:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Krikščionybė nugalėjo pagonybę Lietuvoje, šventose vietose pastatę savo šventyklas. Pagoniškų vietoje ėmę švesti krikščioniškas. Todėl tas metodas tinkamas ir priešiškiems renginiams. Nereikia su jais kovoti, užtenka pakoreguoti turinį į sau tinkmamą.   ATSAKYTI
REKLAMA
Į viršų