Rašyti komentarą...
2 ne daugiau kadencijas.
dvi kadencijos ir von, jie ten didžiuosius pinigus skirsto ir vagia, savivaldai lieka tik trupiniai
Politologas tikras ekspertas
Politologas tikras ekspertas
Bet žmonių pigiai neapgausi. Jie mato, kas iš merų kažką gero daro savo mieste, o kas ne. Politologui, matyt, labiau priimtina būtų, jei meru taptų vis kitas politikas, po vyro į mero kėdę sėstų moteris ir po to atvirkščiai, kad senyvo amžiaus merą keistų jaunuolis, kad pagal profesijas merais taptų vis skirtingų profesijų žmonės ir t.t. Bet tai absurdas, Briuselio kvailių pliurpalai, kišami jums į galvą. Meru žmonės renka tuos, kurie sugeba daryti naudingus darbus. Ir tegul dirba kad ir 100 metų tuo meru. Jūsų pliurpalai apie tai, kad kažkas ateis ir jau tada tai dar geriau bus - niekuo nepagrįsti, nėra tam jokių įrodymų.
Įpročiu tapę balsavimai
Įpročiu tapę balsavimai
G.Gegužinskas Pasvalio rajonui vadovauja 30 metų su pertraukomis, o Utenos rajonui A.Katinas - tiek pat be pertraukų. Nežiūrint net korupcijos skandalų. Daugeliui uteniškių jau tapo įpročiu balsuoti už Katiną ir socialdemokratus, net nepasidomint, ar nėra kitų partijų ir kandidatų
Man atrodo kad laikas išvalyti šeima nuo senienų. Nors kitą vertus jei ateis į seimą vaikai 21 metų baigę vidurinę bus Lietuvai kajuk. Susėdę kilnios rankų tęs ir žolę rūkys. Kokią naudą Lietuvai duoda laisvės parcijas? Nuostolius, o ko gero motinų ašaras jei įteisinus narkotikus
O gal ir politologai po rinkimų turėtų keistis?
Politologas aklas arba idijotas. Merus žmonės renka. Merai ne pagal sąrašus. Jo kiek seime sėdi nuo gimimo? Kiek Razma sėdi, žydas Zingeris? Ką tas žydas nuveikė? Seimo narys čia nauja profesija. Jau ir penciniku vaikai pagal sąrašą sėdi seime. O kiek dar iš KGB sąrašo?
@Nadas Tuoj seime sėdės ne tik tėvai, vaikai, bet ir anūkai...juk tam ir sutrumpino amžiaus cenzą
Pirmiausiai, turėtų būti vienmandatininkai, kurie renkami į Seima, o ne daugiamandatininkai. Kada, dabartinė rinkimu sistema daugiau kaip 30 metų eina tie patys. Dėl savivaldos, merams turi būti taikomas kadencijų apribojimas. Seniūnus, turėtų rinkti seniūnijos gyventojai, o ne meras nurodyti ar tarybos nariai.
Taip ir nesupratau, kodel seimūnams nereikia kadensijas riboti, o merams reikia.
Ne tavo reikalas idijote čia žmonių pasirinkimas. Tavo posttringavimas tikrų tikriausias absurdas

Skaitomiausios naujienos
Į viršų