Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ar mes tokie kvaili, ar čia buvo atlikta filtracija ir rodomi Gr. fanų klubo pasisakymai. Bet kuriuo atveju tai reiškia, kad gyvename jau durnių laive. Tik žabalas galėjo nematyti, kaip Graužinienė glebėsčiavo protestuotojus. Ypač ryškiai matėsi falšas toje scenoje, kur ponia visa apsalusi ir įšilusi motiniškai ir globėjiškai glebėsčiuoja pagyvenusį žmogų. Paleistas iš šilto glėbio jis atrodė visai šaltas ir abejingas. O jau mūsų ponios veido išraiška - visa laiminga ir apsipatenkinusi. Ir ką jūs čia bešnekėtumėte, kad ji dirba savo darbą, viskas yra apgautų ir suviliotų svajukų dramblionės. Ne darbas tai , o paprasčiausia chaltūra. Ir tai geriausiu atveju. Tai tik reikštų, kad moteriškė sėdi per aukštoje kėdėje, ir ji ten nesusigaudo, ką veikti tinka ir ko netinka. Blogiau gali būti, kad ji ten važiavo specialiai pakenkti Lietuvos interesams. Va šitą reikalą ir turi išsiaiškinti Seimas ir kitos tuo užsiimančios įstaigos. Baigdamas turiu apgailestauti, kad tarybinė liaudis arba mankurtai jau atsigavo vėl. Ir nėra čia ko stebėtis, kai tiek rusiškų kanalų žmogeliams į pasąmonę kapsi saldžius nuodus. Vietoj realybės mato fantazijas. Nebent komentarų rašymais užsiima tam tikri darbuotojai. Tik šiuo atveju persistengta. Užjaučiu. Neįsivaizduoju, už kokią sumą galima taip nugnybti padorumą ir gėdą.
Mano nuomone puiku, jog Graužinienė lankėsi Kijeve ir sprendė problemas.
Nesutinku su straipsnio autoriumi, kuris teigia, kad Graužinienės elgesį galima laikyti bandymu sąmoningai ar nesąmoningai kenkti Lietuvos prestižui. Jokio nekimo neįžvelgiu.
Gal nauda ir buvo, nes Ukrainos tauta pamatė, kad būtent Jų vadovas nenori prisijungti prie Europos sąjungos?
Seimo pirmininkė pasielgė labai teisingai palaikydama Ukrainos žmones, kurie nori jungtis prie ES

Prezidentė apleido užsienio politiką, nors jos tiesioginės pareigos yra ne po vidaus politiką nosį kaišioti o rūpintis užsienio politika. Manau seimo pirmininkė pasielgė teisingai, nes prezidentė nepasivargino parodyti dėmesio Ukrainai.
Vietoj to, kad prezidentė ir užsienio reikalų ministras būtų bandę kažką daryti, juolab, kad buvo kalbų, kad dar ne viskas prarasta ir, kad dar galima išgelbėti žlungantį asociacijos sutarties pasirašymą tarp ES ir Ukrainos. Tačiau niekas nesistengė net piršto pajudinti. O dabar visi labai protingi ir tesugeba kritikuoti. Manau, kad kritika tinkamiausia prezidentei, kuri nevykdo užsienio politikos.
Tik nereikia pulti L. Graužinienės. Ukraina paprasčiausiai nesugebėjo atsilaikyti prieš beatodairišką spaudimą iš Rusijos. Tą parodo ir Rybako susitikimo atšaukimas. O Seimo pirmininkė šaunuolė. Ji bandė palaikyti Ukrainos visuomenės norą integruotis į ES.
nereikia pulti Seimo pirmininkės - ji nieko blogo nepadarė. Nuskrido į Ukrainą ir taip pareiškė solidarumą paprastiems ukrainiečiams, kurie nori integruoti į ES.
Be reikalo tai rasoma spaudoje, kad be reikalo vaziavo seimo pirmininke i Ukraina. Manau tai geras zingsnis , nes ji rupinasi ateitimi

Skaitomiausios naujienos




Į viršų