Rašyti komentarą...
Prasidėjus ligai, konservatoriai net į seimo posėdžius neidavo, Degutienė pareiškė,kad ji neaprūpinta gerais respiratoriais . Ponas prezidentas išvis buvo išnykęs, viską sprendė Skvernelis( net sirgdamas) su Veryga ir jie puikiai susitvarkė. O dabar ta visa šaika lenda iš kailio ir ieško kaltų, nors patys turėtų degti iš gėdos sunkiu Lietuvai laiku sulindę į krūmus. Tokia mano nuomonė.
Kai paskiria vadovus, kurie nesugeba skaidriai testus nupirkti, tai atsakomybę tenka dalintis
Lochas tu girniau kaip ir tavo atsilupes pseudo prezidentas.
Šioj vietoj PRIVALO PRISIIMTI ATSAKOMYBĘ IR SKVERNELIS, IR VERYGA IR PATS PREZIDENTAS, KURIS, BEJE APIE ŠĮ VIRUSĄ ŽINOJO DAR IKI JAM PRASIDĖJUS!!!! IR KAM VISAS CIRKAS YRA SURENGTAS SU FEIKINIU VIRUSU, PREZIDENTAS IRGI PUIKIAI ŽINO, TODĖL NENORI MIRTINOS NUODĖMĖS SAU PRISIIMTI, JUK ŽMONES GALABYTI ,TAI NE EILINIS DALYKAS, O JAM SU TUO GYVENTI BUS SUNKU....SKVERNELIUI NEPRIPRAST, O VERYGAI IRGI VIENODAI ŠVIEČIA.
Reikia tik dėkoti verygai ir premjerui,kad tokioj baisioj situacijoje dirbo negailėdami jėgų ir laiko.
@Dama Ką jis dirbo?!Tik kas savaitę keitė savo nuomonę ir dalino nelogiškus paliepimus!!!Tiesa-dar melavo!Šlykštu!
@Dama O kaip su tais būtinų paslaugų negavusiais ar net anapilin iškeliavusiais? Gal ir jie turėtų dėkavoti?
Nieko neveikimas-tada ir reitingai aukštėja, kas bus tas. Juk 4 metus nieko neveikė Seime nei konservatoriai, nei liberalai, o dabar iš pirmų puslapių neišlenda vis kritikuoja tą nelemtą epidemijos pradžią. Juk niekas net padauly nežinojo kaip elgtis ir gelbėjosi kaip galėjo. Už tai Sveikatos m-ja , kad naktimis net dirbo, dabar tampomi po visokias Fnnt šūdmalių užskymu. Tad kam gelbėti kitus, palaukim-gal išmirs Lietuva-smagiai valdys tada konservatoriai su "draugeliais"-viskas okei, varom į Seimą!!!
@Geriausia Teisini jo melą dėl priemonių?Jo nesugebėjimo karantinuoti sugrįžusių?Juk lengviausia kaukes užmauti paprastiems žmonėms!Juk budulių jis bijo!
@Geriausia Suklydote, konservatoriai ir liberastai dirbo be pertraukos. Kaisiodami pagalius valstieciams ir lenkams, lakstydami pas savo chebra i Konstitucinius Teismus, grasindami Rusijos gresmemis.
O ponia jukneviciene, dar neprasidejus karantinui, anglu kalba pranese, kad reiks vakcinuotis, o kubilas apskaiciavo, kad gali mirti 300 -000 zmoniu Lietuvoje.
Nu, aisku jiems is ten geriau zinoti, juk arciau PSO, is kur ir gaunamos instrukcijos.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų