Politikos apžvalgininkas: D. Trumpas labiau pasitiki V. Putinu, nei JAV žvalgybomis

 Pasaulis įvertino istorinį Donaldo Trumpo ir Vladimiro Putino susitikimą. Rusijoje prezidentų pokalbis vertinamas kaip diplomatinė V. Putino pergalė, o štai Jungtinės Valstijos D. Trumpą pasitiko kaip pralaimėtoją. Amerikiečiai pasipiktinę, jog jų prezidentas Putinui begirdint supliekė savo šalies žvalgybą.

Neseniai iš JAV grįžęs politologas Linas Kojala teigė, kad toks D. Trumpo elgesys papiktino net jam pataikaujančią JAV televiziją.

„Labai D. Trumpą mylinti televizija „Fox News“ šitą pareiškimą labai smarkiai kritikavo, pavadino netgi tam tikra prasme išdavikišku. Iš esmės konstatuotas buvo labai paprastas dalykas, kad šiuo atveju D. Trumpas labiau pasitiki V. Putinu, buviu žvalgybininku dar Sovietų laikais, nei savo žvalgybos institucijomis, kurios viebalsiai konstatavo, jog Rusijos kišimasis buvo. Ir netgi tos institucijos, kuriose dirba jau D. Trumpo paskirti žmonės. Tai šiuo atveju jis stojo prieš savo šalies institucijas, sakydamas, kad labiau tiki Rusija“, – pastebėjo L. Kojala. L. Kojala nemano, kad Helsinkyje itin plačiai buvo aptarinėjamas Baltijos šalyse vykstančių karinių pratybų klausimas.

„Aš manau, kad apie mus nebuvo kalbama arba buvo kalbama labai mažai. Akivaizdu, net jeigu D. Trumpas pažadėtų putinui, jog pratybos nebevyks, tai jiems nepavyktų realizuoti, nes ko gero nei JAV karinė administracija, nei labiau NATO alijansas, nes ne tik amerikiečiai rengia karines pratybas, dažniausiai kalbame apie NATO alijansą, kuris rengia karines pratybas mūsų šalyse, tikrai nepriimtų tokio sprendimo, kad reikėtų tas pratybas atšaukti, nes jos yra adekvati reakcija į šiuo metu esančią geopolitinę situaciją“, – TV3 žinių studijoje teigė politikos apžvalgininkas.

Visą pokalbį žiūrėkite:

 


Rašyti komentarą...
O
OKUPANTAS
2018-07-17 20:58:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai gerai kad pasitiki, ir as pasitikiu. Vat visi mes galvojome kaip tas krymas pakliuvo pas rusija ir putinas aiskiai pasake , kad jis ivykde referenduma svetimoje suverenioje valstybeje. Labai gerai , kad Trampas nuvaziavo susitikti, vat iki siol man buvo neaisku, o dabar aisku ;DDDDDDD
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų