Rašyti komentarą...
Na ir toliuai vaziujam skiepytis.Ir ka tai duoda.Toliau zlugdykit LT ekonomika.Na aisku reik isplaut ES pinigus
Atsiprašau, bet neturiu žodžių. Tiesiog-debilė. Supratot apie ką.
@Agnė. Taip supratome, tai žirgo galva
Kokia gali buti kalba su .....................
Nereikės nė GP, visi pasiskiepys natūraliai ir nebus piktumų.
Bus problema uždaryti vaikus, nes kaip parodė praktika, mūsų vaikai namuose su šeima jaučiasi labai blogai, jiems reikia po to gerti antidepresantus arba kyla minčių žudytis. Viena mama per tv3 televiziją taip aiškino, o vienas tėvas (gana žinomas žmogus) sakė nusišausiąs, jei su vaiku reikės dirbti per nuotolį ir jam padėti mokytis, nepaisant to, kad jis yra mokslų daktaras. Kur ritasi pasaulis, jei vaikas namuose jaučiasi kaip kalėjime? ir kuo tapo mūsų tėvai, juk mano kartos žmonės to nesupranta. Namai buvo pati geriausia vieta pasaulyje, o dabar viskas atvirkščiai.
@baisu dabar tėvai stengiasi su vaiku būti kuo mažiau, iškaišioti vaikus po būrelius, neva taip "lavina". O kad vaikui nuo to lavinimo vemt verčia, tai nesvarbu. Mokykla tapo vieta, kur prižiūrimi vaikai ir jie po akimis nesimaišo. Išsigimimas? Taip. Taip yra ir su gyvūnais, kuo didesniame komforte gyvena laboratorinės pelės, tuo mažiau jos rūpinasi palikuonimis.
Nu va, norėjosi kaip geriau, o gavosi kaip visuomet. Seniai reikėjo karantiną įvesti. O daba taškykit pinigėlius, ir dar ne savo.
Supraskite, kam politikams karantinas?
Supraskite, kam politikams karantinas?
SEIME fašistai nusiėmė kaukes. Medikai kviečia prie SEIMO - Sausio 13 d. - RIBA PERŽENGTA!

youtube. com/watch?v=pAPdlJ532EY
Susitiko paklausti ar tikrai saltas baltijos vanduo kiausiukus sutraukia......
politikus reiktu uzdaryti i burbula karantinui vienus metus,kad neknistu proto zmonems, nes baigia galutinai lietuvele sunaikinti,bjaurybes
Kepenin is totalus neismanelis kalbanti nesamones istisai. toki avina reik uzdaryti kur durys be rankenu o ne seime, kaip toks is vis pateko i seima., na dar tiktu cirke klaunus darbuotis paristas ant sniuro
Į viršų