Pasirinkimas aiškus
2016-09-20 21:37:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
1
-2
LLRA-Krikščioniškų Šeimų Sąjunga yra PROŽMONIŠKA partija, kurį sąžiningai ir be jokių korupcijų dirba paprastiems žmonėms, o tai daugiausiai bijo oponentai, kurie mėgsta poilsiauti nuosavose vilose Nidoje ir valgyti iš auksinių šakučių.
etikmat
2016-09-20 14:15:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
1
-1
nebeklausykite tu pezalu,nieko nebus,tik nori papulti prie lovio,tada vel dulkins lietuviukus, uztenka neberinkite tokiu
Je
2016-09-20 13:35:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
1
-1
Dabartinė partinė sąrašinė rinkimų sistema yra Lietuvos valdyme stagnacija ,atgyveno ,nepartiniiai rinkėjai pastebi nelygybę nepartiniams piliečiams .Ar to nemato Prezidentė? Ar ne čia rinkėjų nedalyvavimo priežastis?
Gintaras
2016-09-20 12:18:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
3
0
Truputį ėmė prisilaikyti ir kyšio pinigų nebenaudoja reklamai, arba naudoja mažiau. Kad nepakliūtų į STT akiratį per rinkimus :) Didžiausia ir svariausia reklama yra nuveikti darbai. O vien fotošopu paspalvintas plakatas bent mano pasirinkimo iš viso neįtakoja. Už visus nenoriu kalbėti ir negaliu, bet man ta reklama dzin. Čia kaip alkoholis: gražiausią butelį gali rodyti ir pasakoti apie jį ekrane, bet jei aš negeriu ir man tai neaktualu- nubėga kaip vanduo nuo žąsies... Tikrai nepuolu pirkti ir ragauti. Taip ir su rinkimų reklamomis. Remtis reikia savimi, o ne spalvinga reklama.
REKLAMA
Top
DIENOS
SAVAITĖS
MĖNESIO
Naujausia
-
09:15 Dizainerė Diana Vapsvė pristato kolekciją: ji – skirta norintiems permainų
Politikai rinkėjus stengiasi pasiekti naujais būdais