Rašyti komentarą...
Saunuoliai, seniai taip reikejo, nes sie
,,administratoriai,, perdaug sau leidzia
ir labai jau susireiksmine. Taip niekam
nezinant ir seneli prezidentu padarys,
po to jau turesim ir ipedini
Konservatoriai kaip ir Rusija nieko blogai nedaro jie nekalti kiti kalti kad nešioja pagal jų dudele
Tai gal užteks miegot. Laikas tas šiukšles iš valyt.
Koncervatoriai ir liberalai šiukšles. Ta Čmile kgbisto palikuone. Šiauliams gėda daro. Tepk slidės į Kopenhagą.
Pagrindinis klausimas yra mums, rinkėjams. Ar klastingas, pagiežingas ir pasityčiojantis elgesys oponentų atžvilgiu, mums sukelia pasišlykštėjimą, nuo kurio mažėja politikų reitingai, ar mes spaudžiam "Like"? Nuo jūsų vidinės švaros priklauso koks švarus bus kitas Seimas. Šitas gi man jau "panaudotas".
Šlykstesniu už konservus politiku nėra .
@Tata Matyt esi iš stribų- tau komunistai arčiau širdies???
@kaubojus Konservatoriu galvos plovimas puikiai jus paveike 'paziurekite kokie kiti' ir kiti gasdinimai. Pvz: bučiuoti jiems ranka reikia valdovams uz tai kad gauni minimumą, ir nors is to pragyventi nelabai kaip, bet uztat laisvoje Lietuvoje, nes jeigu ne jie, juk putinas senai valdytų Lietuva, butu vien tik karai.
@kaubojus Kai pamatai,ką daro tavo ,,patriotai konservai,,... tai jau ir tie ,,komunistai ,, nebe tokie baisūs atrodo...
Lik kaubojumi,bet nebūk asilu.
Lik kaubojumi,bet nebūk asilu.
@kaubojus Ona
Seniai taip reikėjo. Jau po Landsbergiuko akibrkšto su Taivanio atstovybe. Tegul šaika dirba vieni ir vieni atsako už tai ką pridirbo.
@Labai teisingai Oi jo joi, jau pamiršot Karbauskio-Skvernelio seimą ir vyriausybę? Kokia trumpa atmintis! Pamiršot, kokio š..ūdo esate pridirbę ir ką? Ogi tuo pačiu dabar kaltinat kitus. O, kad šitie bent trečdalį kiaulysčių krėstų, kaip jūs, kauktumėt nuo ryto lig vakaro ir iš Daukanto aikštės su verksmais neišeitumėt.
@Algis Pritariu. Visi tokie "paluckai" geriau patylėtų....Vyriausybė dirba gerai, įvertinant koius iššūkius tenka priimti...O tokie "opozicionieriai" nieko kito nesugeba tik triukšmą kelti....
Į viršų