Rašyti komentarą...
Dabar policija atlieką ne tai kas įstatymuose,bet persikvalifikavo į konstitucijos pažeidimų toleranciją
Ignalinos policija tegul pajudina nes labai tingi dirbti. Daug bylu neispresta, zodziu svogeriu krastas
Viskas represijų gerinimui
Reformos reformoje, bet niekas nešneka ir nieko nesako kaip mes piliečiai turime rinkti savo mieste vyriausia policininką. Kuris būtų atsakingas už tą miestą ir taip pat tame mieste gyvenantiems piliečiams . O kaip jis dirbs, jis didins savo pajegas ar mažins tai jau jo reikalas. O čia svaičioja visokias "ale reformų nauda", betiš jų jokiuos naudos nematyti. Mulkina tauta, kaip įmanydami ir sugebėdami.
Labai gera idėja!!! Dar siūlyčiau į reagavimo ekipažą paimti ir chirurgą ( juk įvykių visokių būna) ir patrulis po 3-4 mėn. įgytų kompetencijų ir galėtų tapti universaliu , ir tyrėjas ir medikas . Super!!!
Kam tie vadovai reikalingi? Kaip rodo praktika, 90% atvejų jie trukdo dirbti ir demotyvuoja pavaldinius.
O nuo to ar pasikeis žmonių požiūris į policiją. Ar sumažės jų arogancija, ar bus jie baudžiami kad netriria nusikaltimų, kad ikiteisminius uždaro kai ten aišku kad buvo nusikalstama veika, kad neapklausia liudininkų kad tyrimą nutraukti, kad apskundimai neturi prasmės nes jie atmetami net nesigilinant, kad net parašo klastojimo faktai staiga užtyla ir tas kas klastojo jau šypsosi nenubaustas nes kažkaip, matomai, išsisuko iš tos teisėsaugos ir t.t. Tai sakau nes su tuo pati susidūriau keliuose epizoduose. Pagal mane, policijoje beveik viskas blogai tai kas bus geriau. Gal molis iš kurio jie sulipdyti ne kokybiškas buvo ar aplinka molį netinkamai paveikė?
Kaip tiktai pasako, kad reforma, tai žinok, kad vyks naikinimas. Kam prisidengti "reforma"? Geriau tiesiai šviesiai sakytų, kad vyks NAIKINIMAS. Juk aiškiai matome, kokios "reformos" vyksta medicinoje, švietime - viskas tolyn nuo žmogaus.
Joks save gerbiantis vyras aplamai policijoje (prievartos prieš skurdinamą liaudį sistemoje) netarnaus.
@Žmogus nesvaik, durneli
@ppp Mink iš čia išsigimėli
Tokia policija, sedinti krumuose ir laukianti pamainos pabaigos--isviso nereikalinga.
Joks save gerbiantis vyras netarnaus tokioje policijoje!!!
Į viršų