REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Policija skelbia sulaikiusi pavojingą recidyvistą Jevgenijų Vorobjovą.

Policija skelbia sulaikiusi pavojingą recidyvistą Jevgenijų Vorobjovą.

REKLAMA

„10:13 val. policijos pareigūnai bėglį sulaikė Marijampoleje“, – feisbuke paskelbė policija.

Lietuvos kalėjimų tarnyba šeštadienio vakarą pranešė, kad iš Marijampolės ligoninės 1982 metais gimęs nuteistasis dingo apie 21.05 val.  

Policija nurodo, kad Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas buvęs  informuotas, kad J. Vorobjovas iš ligoninės pabėgo apie 20 val. 10 min.

Nuteistasis atlikinėjo bausmę Marijampolės kalėjime ir buvo pristatytas į ligoninę, kurioje nuo  kovo 28-osios gydytas dėl širdies sutrikimų. Iš jos vyriškis pasišalino apsirengęs ligoninės pižama.   Nuteistasis buvo įtrauktas į asmenų, kurie yra linkę pabėgti, sąrašą.

Portalas „Delfi“ pranešė, kad pabėgėlis teistas dėl trijų žmonių nužudymo bei kitų sunkių nusikaltimų, o į laisvę turėjo išeiti ne anksčiau kaip po 18 metų.

REKLAMA
REKLAMA

Nuteistas už plėšimą, J. Vorobjovas su kitu nuteistuoju tuometiniame Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime nužudė vyrą, buvusį toje pačioje kameroje. Mažiau nei po mėnesio įvykdė antrą žmogžudystę: traukinyje, kuriuo iš Vilniaus į Klaipėdą buvo vežami kaliniai, su tuo pačiu bendrininku pasmaugė dar nepilnametį nuteistąjį. Mėgino nužudyti ir dar vieną, bet šis pasipriešino ir pabėgo nuo smaugikų. 2001-aisiais Vilniaus apygardos teismas J. Vorobjovui skyrė 10 metų nelaisvės, nes nusikaltimus padarė būdamas nepilnametis.

REKLAMA

„Delfi“ nurodo, kad prieš trejus metus, sėdėdamas Kybartų pataisos namuose, J. Vorobjovas išgirdo 14 teismo nuosprendį – Kauno apygardos teismas už dar vieno kalinio nužudymą skyrė 13 metų laisvės atėmimo.

Prieš šešerius metus Alytaus pataisos namuose J.Vorobjovas užpuolė tuometinį Sveikatos priežiūros tarnybos vadovą Albertą Jankauską. Medikas apžiūrėjo kitą kalinį, tuo metu J.Vorobjovas smeigė jam į kaklą išaštrintu šaukšto kotu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų