Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Siaip, tai tokie pokstai pas medikus, vadinasi sizofrenija. Abu sraipsnyje minimi milicininkai, turetu skubiai apsilankyti pas Slusny.


Kaip ten sakoma: "Žuvis pūva nuo galvos"? Tai galbūt patiems pareigūnams reikėtų pirmiau apsivalyti nuo visokių nesamones viešai kalbančių vadukų, o jau paskui reikalauti pagarbos ir didesnio atlyginimo.
ir siandien su pasibaisejimu prisimenam ta geguzes ryta, kai is Kedziu namu jega buvo isplesta mergaite. siandien niekas nezino kur ji , kaip gyvena , neleidziama jei susitikti nei su seneliais , nei su teta, tai ar ne viska pasako si situacija . su N.Venskiene akivaizdziai susidorora, okas bus sekantis?


prievarta išimti ir brangiai parduoti nemokaus skolininko kepenis, o po to dar pareikalauti susimokėti už brangią operaciją.
mergaitė dabar kalėjime tarp kaukėtų žmogystų ir biologinės; Kai buvo pas tetą, ją žmonės matė žaidžiančią, bendraujančią su vaikais ir suaugusiais, o dabar, matyt, su ja kažkas negerai, nes jei viskas būtų gerai, ją pasimėgaudami rodytų gaidenis ir miliūtė: štai, žiūrėkit, kokia ji laiminga ir linksma. Bet, deja...
policija persigalvojo, nu daugiau negu juokinga...
turbut isigando, kad Venckiene i teisma paduos, ir policija liks kvailio vietoje. Manau sia suma vaicekauskiene privalo sumoket.
jau taip apsijuokti. kokie cia zaidimai tai cia vadinasi lietuvos policija.kai jau kas nors prikerpa uodegas tai pradeda mulkinti visus tipo jus nesupratot.tai jau nereikia moketi.laikykis Neringa istvermes tau


Kaip reaguoja tokiu pareigunu seimos nariai ir kaimynai, kai tokie komisarai meluojai, kaip mokinukas, kuris pastoviai gauna dvejetukus, o gal ju intelektas taip ir nepakilo auksciau tokio dvejetukininko lygio?


Matomai vyrams geda pasidare....o kas atlygins Venckienei už padaryta moraline ir materialine zala???


Skaitomiausios naujienos




Į viršų