Rašyti komentarą...
Gerbiu policininkus už jų sunkų, sveikatos ir dvasios stiprybės reikalaujantį darbą. Dažnai tokie valdininkėliai susidūrę su policijos pareigūnais nerodo jiems jokios pagarbos tik švaistosi pažymėjimais ir stengiasi pažeminti : kas toks esi, tuoj komisarui skambinu... Žmonės, kai jus apvagia ar užpuola ko šaukiatės ar puteikių?
tai jei policija daro nesamones - vistiek turi sakyti, kad viskas yra ciki ir zjbs ir turi didinti jeis pasitikejima:)))
anglijoje bendruomeniu rumu politikas pavadino policininka plebejumi. politikas jau nebedirba.
"žiaurybės tęsiasi...." visada maniau, kad žmonės tokie pasidaro sulaukę 90 - 95 metų, bet pasirodo yra ir išimčių...
Dėl pirmo sakinio Jūsų publikacijoje:
"Politikui Nagliui Puteikiui patekus į Klaipėdos areštinę Lietuvos teisėsauga virto Baltarusijos jėgos struktūromis, policininkai – sadistais, kurie naudoja smurtą prieš senukus ir močiutes" - iš balsas.lt/naujiena/630767/policija-iskaudinta-kad-seimo-narys-n-puteikis-vadina-juos-policininkais-sadistais .

N.P.: manyčiau, kad reikėtų patikslinimo, nes patekau į areštinę 2006 m. ( delfi.lt/news/daily/lithuania/skandalu-isgarsejes-nputeikis-pakilo-sarase.d?id=12303843 ), o sadistais pradėjau vadinti 2011 rudenį, po to, kai Kauno komisaras Kaminskas, gen.komisaras Skvernelis neįvykdė savo pažadų ištirti sadistinius policininkų poelgius, ypač žiaurų močiutės Agotos Ramanauskienės sumušimą 2011 rugpjūtį iki komos: delfi.lt/news/daily/law/smurtaujantys-pareigunai-zlugdo-pasitikejima-teisesauga.d?id=52339129

Taigi nėra jokio ryšio tarp mano patekimo į areštinę 2006 (ten nebuvo jokio sadizmo nei iš vienos pusės) ir policijos sadistinių daužymų, kurie prasidėjo 2011 rugpjūtyje močiutės Agotos Ramanauskienės žvėrišku sumušimu: diena.lt/naujienos/kriminalai/po-policijos-reido-mociute-nepabunda-is-komos-371889 ;

Iš Jūsų straipsnio pirmo sakinio neaišku, kas taip teigia, ar Jūs, ar balsas.lt, ar policija.
Jei policija - tai eilinis niekšiškas jų poelgis užuot ištyrus sadistinius poelgius, bandyti pateisinti policininkų-sadistų skatinimą 2011-12 m. mano patekimu į areštinę 2006 m.
Pagarba Puteikiui. Ponams tiesa akis bado.
Vistik N.Puteikis kalba ką pats patyręs. O apie politikų teisingumą kalbėti neverta ,pasirodo Seimu pasitiki tik 5 procentai rinkėjų. Niekas netyrė Puteikio pateiktos informacijos .Dabartinė jaunuolių atrankos į policiją tvarka leidžia tam įvykti apie ką kalba Puteikis. Chuliganiškon paskaton linkę jaunuoliai patenka į LR policiją,mušami pagėrę piliečiai neįrodo savo teisybės kaip ir prie sovietų mentų.
Aš, deja, pritariu Puteikiui... O kaip kitaip pavadinti tuos, kurie paryčiais šturmavo Garliavoje taikius namus, daužė, tąsė taikius Lietuvos piliečius – nieko blogo nedariusius, gynusius mažą iškrypėlių skriaustą mergaitę.
na puteiki,turbūt pyksti, kad kažkada buvai girtas pakliuvęs policijai ar čia tamstos savireklama?
Teisybe akis bado tik vienetai policininku yra zmoniski, o ju vadai tai prisitaikeliai prie korupcines sistemos. Pagarba N.Puteikiui sakanciam teisybe. Beda Lietuvoje, kad tiesa sakantieji zmones nesijungia i vienalyti darini.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų