Rašyti komentarą...
Mentai su piderastais viena ranka mentai gina visas blogybes kurios vyksta Lietuvo nes mentu apie 50 procentų yra netradicinės orientacijos tad tokį tokius gina kas pasakys kad ne tiesa
Kokia neapykanta kai agrastai pažeidžia įstatymus kodėl jų nemato
kodel niekas netiria tai,kad isniekino Kauno simboli Taura?
Del neapykantos reikia atlikti tyrimus beveik visam seimui,ypac Armonaitei,Landsbergiui.Poviliunui,Bilotaitei,Simonytei, Syzui ir kitiems seimo nariams.
Nuo kada tu negali jausti kam nors neapykantos ? Aš jaučiu neapykantą pvz: Rusam bet manęs niekas nesuima. Tai kodėl dėl nepykantos išsigimėliams mes esam tiriami ?
@Juokdarys Yra kiti jausmai-nemėgimas,pyktis.O neapykanta pagimdė viduramžių inkviziciją !!
Iškrypėlem nevieta tarp normalių žmonių. Psichikos sutrikimų turintis asmuo, turi būt gydomas. Su tokiu demokratijos progresu, greit ir ožką vidurį gatvės birbinti bus normalu. Teises turi visokios atmatos, iškrypėliai. Bet jokių teisių neturi dauguma tautos. Jie valdžios verčiami paklusti degradacijai. Tai kam tokia valdžia reikalinga tautai ?
@Xxx Žmogus degantis neapykanta-taip pat turi psichikos sutrikimų!!Gydaisi ar tik kitiems siūlai?!!Tarp kitko-aš esu normalios orientacijos su tradicine šeima!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų