16 val. iš Bendrojo pagalbos centro buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, Pilaitės pr. 20, prie viešbučio „Green Hotel Vilnius“, moteris patyrė galvos traumą. Apie įvykį pranešė viešbučio administracija. Pasak jų, galbūt kažkas iš viršaus metė stiklinį daiktą ir sudaužė stiklinį stogą, o krisdamos stiklo šukės sužalojo moterį.

Įvykiui suteikta A lygio kategorija. 23.19 val. patrulis gavo iškvietimą, o 23.20 val. jau buvo įvykio vietoje.

Policijos patruliai, atvykę į įvykio vietą, vadovavosi galiojančiais teisės aktais. Atvykusius patrulius pasitiko viešbučio darbuotojas, kuris informavo, kad įvykio vietoje radęs stiklinę su cigarečių pelenų likučiais, kurią nunešė į šoną ir tik vėliau vėl gražinęs į įvykio vietą, t. y. prie viešbučio įėjimo durų. Tokiu būdu, dar iki atvykstant policijos patruliams, buvo pažeista įvykio vieta. Patrulis įdėjo stiklinę į polietileninį maišelį, skirtą daiktiniams įrodymams.

Policijos patruliai, siekdami surasti galimus šios nusikalstamos veikos liudytojus ir nusikalstamą veiką padariusius asmenis bei surinkti įrodymus, lydimi viešbučio direktoriaus, apžiūrėjo viešbučio kambarius, iš kurių galbūt iškrito stiklinis daiktas, sudaužęs viešbučio apsauginį stiklinį stogą. Policijos patruliai nustatė liudytoją, kuris matė įvykį ir davė parodymus. Kitos pareigūnų nustatytos aplinkybės yra ikiteisminio tyrimo duomenys, todėl viešai neskelbiamos.

REKLAMA

Policijos patruliai į įvykio vietą iškvietė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto penktojo policijos komisariato operatyvinės grupės tyrėją, kuri atvyko 2013-02-22 23.45 val., kadangi jau nuo 22 val. tyrėja buvo išvykusi į kitus įvykius, vienas iš jų buvo susijęs su mirties fakto nustatymu.

Tyrėja įvykio vietoje atliko visus būtinus tyrimo veiksmus: apžiūrėjo įvykio vietą, kur buvo fotografuojama, apklausė liudytojus, bendravo su viešbučio administracija, o, grįžusi į komisariatą, nedelsdama pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 138 str. (Nesunkus sveikatos sutrikdymas) 1 d., vėliau, patikslinus įvykio aplinkybes, perkvalifikuota į LR BK 139 str. (Nesunkus sveikatos sutrikdymas dėl neatsargumo) 1 d.  2013-02-23 2.38 val. ir 3.45 val. į Penktąjį policijos komisariatą buvo pristatyti įvykio dalyviai, iš kurių vienas buvo apklaustas kaip liudytojas, o antrajam buvo įteiktas pranešimas apie įtarimą, jis buvo apklaustas kaip įtariamasis. Jam skirta kardomoji priemonė. Įtariamajam S. A. nustatytas 0.86 prom. girtumas.

Atliekant ikiteisminį tyrimą bus tiriamos visos kitos galimos versijos.


Rašyti komentarą...
d
dr. Jonas Ramanauskas [email protected]
2013-02-25 16:54:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Linkes patiketi tuo ka sako N.Puteikis. Policija savo morales ir galias jau pademonstravo Klonio gatveje.
Atsakyti
-1

P
Petras
2013-02-25 18:05:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Policija bando savo netikusį darbą ir munduro plovimą pridengti biurokratine priedanga ir neaiškiu burbuliavimu. Dabar jau bus tamsa dėl ikiteisminio tyrimo...
Atsakyti
0

A
Adomas
2013-02-25 18:59:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Policijos vadai bando gint tai,ko neturi-AUTORITETA
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų