Po STT veiksmų „tvarkiečiai“ grasina parlamentiniu tyrimu Pradėti tyrimą pasiūlė premjeras?

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovai siūlys Seimui sudaryti laikinąją tyrimo komisiją dėl teisėsaugos veiksmų, susijusių su ikiteisminiu tyrimu dėl prekybos poveikiu, kuriame įtarimai pareikšti dienraščio „Lietuvos rytas“ vyriausiajam redaktoriui Gedvydui Vainauskui, o specialiuoju liudytoju apklaustas „tvarkiečių“ lyderis Rolandas Paksas.

14

Antradienį spaudos konferencijos metu Seime „tvarkiečių“ frakcijos seniūnas Petras Gražulis pranešė, kad tyrimo komisija parengtų įstatymų pakeitimų projektus, kuriais būtų keičiamas teisėsaugos institucijos vadovų pavaldumas. Anot Seimo nario, tokiu būdu būtų užtikrintas šių pareigūnų nepriklausomumas. „Jei šiandien Seimas nesuras politinių jėgų pertvarkyti pavaldumą teisėtvarkos institucijų, tai situacija negerės.

Vakar Rolandas Paksas, Kęstas Komskis ir aš lankėmės pas premjerą. Premjeras pats pasiūlė sudaryti Seime specialią komisiją, kad labai plačiai išanalizuoti situaciją ir imtis veiksmų, reformų. Atėjus kovo 10 dienai imsimės tos iniciatyvos ir sieksime, kad būtų sudaryta Seimo komisija, kuri išanalizuotų esamą situaciją ir pateiktų įstatymų projektus, kokios būtinos reformos mūsų šalyje, kad netaptume diktatūrine valstybe“, – kalbėjo P. Gražulis.

REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininkas R. Paksas pirmadienį buvo apklaustas specialiuoju liudytoju Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) tyrime dėl prekybos poveikiu. Vėliau jis susitiko su premjeru socialdemokratų lyderiu Algirdu Butkevičiumi, su kuriuo sakė aptaręs pavojų, kilusį demokratijai.

STT ikiteisminį tyrimą atlieka įtariant, kad „Lietuvos ryto“ akcininkas ir vyriausiasis redaktorius Gedvydas Vainauskas sutarė su R.Paksu, jog šis už kyšį paveiks valdininkus leisti naudoti „Norfos“ parduotuvę Prienuose.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gedvydui Vainauskui pareikšti įtarimai dėl prekybos poveikiu

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų