Rašyti komentarą...
Gal tie ekspertai ir sėdi ant statinės, ir nebūtinai parako, greičiau ant Š.......do statinės.... Neiškišę nosies iš Vilniaus, nieko neraukiantis apie žmonių gyvenimą iš kelių baubiančių gyvulių daro išvadas....apgailėtina...
❤️ Terri want to meet you! Click Here: h
❤️ Terri want to meet you! Click Here: h
l28gw2a
❤️ Terri want to meet you! Click Here: h
❤️ Terri want to meet you! Click Here: h
h9kxtng
❤️ Terri want to meet you! Click Here: h
❤️ Terri want to meet you! Click Here: h
53mw9wz
Protestai veda į niekur. Vietoj to kad tobulėti, kurti, žmonės rėkia ir švilpia.tai jų pasirinkimas bet naudos iš to turės tik vienas  kitas politikas, o kiti liks  kur buvo...Sutinku, kad "Protestai veda į niekur.Vietoj to kad tobulėti, kurti, žmonės rėkia ir švilpia.tai jų pasirinkimas bet naudos iš to turės tik vienas  kitas politikas, o kiti liks  kur buvo...
Tegul protestuoja, savo  galimybių dar neišsisėmė: stovejo basas, po to galės  be liemenių, po to be kelnaičių, po to dar kaip nors. Teisingai - tokius reikia išgirsti...kaip ligonius.
Kas galėjo pagalvoti, kad konservatoriai visus nori pasodinti ant adatos, nes kitu atveju kirpyklos ir buitis taps nepasiekiamos, ne bent privačiai be jokių mokesčių tiesiai į kišenę, ar tiesiog skatins daugiau išvykti į kaimyninę Lenkiją, kad pasijaustum pilnavertis ir be naudojamos prievartos, ar spaudimo.
EK pastato Briuselyje jau langus ir stiklines duris išdaužė ir biurokratai turėjo eiti per atsarginį įėjimą. Tai tik pradžia.
Originaliai išmąstė prof. A.Ramonaitė: žmonės protestuoja dėl to, kad gerai gyvena. Ir sugalvok taip...
O protestai ir šiais metais nesibaigs, nes arogantiška "vertybiškoji" valdžia nesileis į dialogą su oponuojančiais
Kur prokurorai, teisai? Kodel Lietuvos priesu nebaudzia? Kiek mes kentesim ju sou?
Matome tik dykaduonius ir VERKSNIUS susirinkusius protestuoti... Nori dykai pinigus gauti ir nieko nedaryti prisidengdami nuskriaustio zmogaus veidu. Apsileide, rusisku paziuru valkatos susirenka ir bando i save atkreipti demesi, kad juos valdzia skriaudzia pastoviai, o naujasis ubagu karalius "celofanas" puikiai siuos avinus nukreipia vis pakurstydamas juos. Tada ir verksnio kaimynas pamates, kad nahalevai valdzia moka pasalpas - supyksta, nes nu blem, kam dirbt jei gali eit baltos misraines paest po seimo langais vos ne kiekviena diena ir palot garsiai... Tada ir tas kaimynas nepatenkintas. Nebemato prasmes dirbt, nes dirbdamas izvelgia nelygybe tarp dirbancio ir nedirbancio - abu gauna pinigus. Taip ir sukasi karusele... Vienas kitam pavydi. Verkia net ir super teveliai... Kaip blogai vaikus augint, kaip niekas musu nesiklauso, oi kaip sunku uzauginti, nes mazi vaiko pinigai ir neduok DIEVE pasikiepyti dar reikss... MUS SUCIPUOS... PRADES SEKTI KIEKVIENA ZINGSNI, nes nu ble mano gyvenimas tikrai idomus... Graudu ir gaila i tokius ziuret, visaip demesi stengiasi atkreipti - tikri klounai ir juokdariai. Verkia, kad niekas nesiklauso ir pyksta dar ant kitu zmoniu, kurie nemato prasmes skustis - moka gyventi, reikia ir uzsidirba daugiau, sprendzia savo problemas patys ir neverkia kiekviena diena. Visi jus protestuotojai esate ir busite vienodi - apsisike savo apgailetinu gyvenimu esate siuksles ir myzniai.
Į viršų