Rašyti komentarą...
zmogzudziu -pedofilu scenos artiste! pusk is vaizdo moralos nevaidinus
puikus straispnis. puikus filmas. Meniskas, israiskingas, tiesiog tobulas. Aciu kurejams
Kiek susmirdusių iškrypėlių džiaugiasi vaiko skausmu.Suprantu,kad jie ligoniai,bet vis tiek turi atsakyti už savo darbus.Stiprybės Kedžių giminei.
NU , NEDAUG TU LIGONIU BELIKO . VISI SU PSIHIKOS SUTRIKIMAIS IS VEIDU MATOSI .
Ačiū Balsui.lt _ Ačiū Ruslanui Kondratjevui. Nuoširdu, profesionalu, teisinga, garbinga. Telaimina Jus Dievas darbuose Jūsų. Lietuva jūsų nepamirš, nes Jūs rodot teisingą jos istoriją.
pagarba visiems kas neisigando padaru su brudais.
Koks sekantis minėjimas? VenSkienė nusprendė pasinaudoti nevispročiais, kad patekti į Seimą? Šitas? :) Jums žiūriu kiekviena diena vos ne šventė... Manyčiau, kad sekantis "šturmas" turėtų būti Klonio gatvėje surenkant visus tuos minėtojus ir priverstinai patikrinant jų psichinę būklę, o nustačius sektos požymių, visus paguldyti, kad prašviesėtų proteliai...
@Romka apie kitus pagal save.
@Romka koks skirtumas jums padarams,jums svente kai vaikus ar silpnesnius skriaudziat,arba kai nauja paukstyna atidaro kad galetumet kudakot.
aciu visiems zmonems ,kurie buvo susirinke rytmeti ankstu Klonyje! negalima pamirsti tos dienos geguzes 17d niekados/GERB.KEDZIAMS IR VENCKAMS DIDZIAUSIA PAGARBA!
aciu visiems zmonems kurie buvo susirinke Klonyje! emigrantu dauguma su jumis! bukite stiprus ir siekite TIESOS!GERB.KEDZIAMS IR VENCKAMS DIDZIAUSIA PAGARBA!
Keista šutvė...verkauja lyg mergaitė mirusi būtų..Nevirkaukit, ji laiminga, senių ir ciocės net prisiminti nenori.O jei jūs ir toliau norėjot ją kankinti uždarę - jūsų iškrypimo problemos.
@Ada tu , matyt, laiminga velnio išpera, o kai mergaitė buvo laiminga, tai tą visi matėme ir ką tada norėjo matyti ir ko nekentė visi girdėjome iš pačios mergaitės lūpų. O čia dabar pezi pedoklanine tarnaite tai kas tau įsakyta pezėti ir galvoji, kad kas nors tavim patikės.
@Ada o kas sake kad ji sveika,tave pasertu kuo mergaite nuodija gal dingtu silpnaprotiste.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų