Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Jeigu ir bus tas partnerystė įteisinta, vis tiek nepalaikysiu LGBTQ ir neleisiu savo vaikams žinoti, kas yra LGBTQ.
Nei Latvija nei Estija nėra pavyzdys- ten užtenka ligonių, iškrypimus priimančių kaip normalumą. Ir anatomiškai naudojamos sueičiai tos vietos, kurios tam visai nepritaikytos, moterų atveju dar keisčiau, nes be to tikrojo daikto irgi neapsieinama. Tai tik iškrypėliški įgeidžiai: kas bus toliau- vieni užsiiminės su gyvuliais, kiti gal išsikas iš kapų numirėlius. Baisu, kai peržengsim tą ribą, negalėsim visai apsaugoti ir savo vaikų nuo pedofilų - jie irgi pareikalaus, kad jų iškrypimas būtų įteisintas. Nereikia apsimesti, kad tai normalu, nereikia iškrypimų vaidinti vakarietiškomis vertybėmis. O jei jiems vertybė draskyti santykiaujant tam nepritaikytas vietas, ar naudoti dirbtinius vyriško organo protezus - tai neturim kaip begalviai paklusti tiems ligoniams-iškrypėliams.
Kai mes stojom į Europos sąjungą, Briuselis pažadėjo, kad mūsų autentiškumas išliks, papročiai ir t.t., net mūsų kalba, na sako taip arba kliedi, juk seniausia net pasaulyje+-, bet čia gaunasi tokia netiesioginė prievolė Lietuvai. Jeigu norim gyventi savo mažoj šaly kaip lietuviai, mes privalome nenutautėti ir neprarasti savo įdentiteto. Nes kitu atveju ir Kalėdų nebešvęsime, juk privažiuos ir musulmonų (su pagarbą jiems). 141 sprendžia, o turėtų tauta spręsti tik referendumu. Tegu pas musulmonų prašo šito gėrio. Pagarbiai.
Užtenka trypčioti - reikia pagaliau uždrausti LGBT organizaciją, kaip keliančią grėsmę valstybei.
LT gėjai ir lezbės, netrypčiokite vietoje, varykit su vėliavom ir stanikais į Latviją, ir negrįžkit.
lai gyvena kaip išmano,tik nereikia tų paradų betikslių su pompastika nesuprantamų,kai mokytojų paradai su tikslu yra draudžiami,mat nori pinigų
Nieko, po referendumų bus LGBT uždrausta ir Lietuvoj ir Latvijoj.
@jo O kas tiems referendumams parašus surinks?
@Jurgis Galiu surinkti.
Na va toli emigruot nereiks.. galim palaukt pamatysim kiek bedu latviai gaus po sito
@Uffo O kiek estai gavo?
o tai žmonių nuomonės paisyti nebereikia
@ccc Taigi, kad demokratija pas mus tik imituojama.
Pe dikai čia latvių valdžią matyt patvarkė ir priėmė tokia nesąmone
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų