Rašyti komentarą...
Turbūt gerbiami komentatoriai pamiršo, kad pabėgėlių srautus paleido Lukašenka po konsultacijų, t.y. įsakymų Kremliuje. Tai buvo organizuotas veiksmas. Šaunuolė Bilotaitė, tik nereikėjo ilgai dvejoti, stabdyti nuo pirmos dienos.
Kyla klausimas, kam tada reikalingos valdtybės sienos? Ir dar klausimukas, o kas apsaugos europiečius nuo invazinių tautų anplūdžio? Mes europiečiai auginam vaikų tiek , kuek galim jų išlaikyti, einam bėgam į darbus , savo vaikams laiko norėtume skirti daugiau, bet reikia pinugus uždirbinėti, o jie vaikų prisigimdo krūvas ir iš pašalpų gyvena, o tuos pinigus uždirbam mes europiečiai, tai sukurdami jiems puikias sąlygas daugintis ir sekmingai naudoti europiečių uždirbtus pinigus. O kokios teisės apgins mus europiečius mus mūsų žemėse?
visi cia supranta, ir normalu tik ne teismas...
teismas, ir putino tankus prilygintu, laisves, kurejams.
tam raskevičiui Lietuvos valstybė buvus nebuvus (o kaip kitaip įvertint jei jis kvestionuoja valstybės teisę turėt sienas ir jas saugot), bet iš valstybinio biudžeto ima alga net čepsėdamas, šitu klausimu tai jis tikras valstybininkas.
Tik įrodymas - kad teisinė sistema paveldėta iš sovietmečio visiškai degradavo. Toks išaiškinimas- visiškas teisinis nihilizmas, šalies Konstitucija galioja joje gyventiems arba teisėtai į šalį įleistiems asmenims, nelegaliai kaip neteisėti atėjūnai negali turėti jokių teisių, ir nereikia prisidenginėti Lietuvos Konstitucija. Mano valia būtų - duočiau įsakymą stabdyti ginklu prie sienos, bet kadangi daugumą tenkina valdantys komunistai, tai ir gaunasi tokia anarchija. Geras komunistas- tik miręs komunistas !!!
@Tai teise, reamesi europos, teise. gali pamirst rusa.
prie ruso, shaude, prie sienos sustate uz valstybes kenkima.
Kuo skiriasi nelegalas chochlas ir nelegalas afganas (ar siras, ar nigerietis, somalietis...). Dau kas sakys, kad chocholas bėga nuo karo...Bet dėl afganų ir kt niekam net neįdomu nuo ko (ir ko) jie bėga. Juos tiesiog suvarė į tvartus. O kas garantuoja, kad tarp bėgančių chcholų nėra rusų remėjų, agentų ir pan. Arabus bent tiria, ar nesusiję su kokiu ISIS, o šiu....Dabar Vilniuje, kas antras kalba rusiškai. Ir kitą kartą jų šneka nelabai atutinka oficialios lt pozicijos karo atžvilgiu. Na pavažiuokit vieš. transportu ir paklaysykit..
@Šiaip Tu elementarus g@i dys
bet tapo smėlio dėže, kur konclageristai smagiai žadžia su rinkėjais
Kiekvienos atsakingos valdžios prioritetas yra žmonių valia. Ir tai yra aukščiau konstitucijos, konvencijų ar pageidavimų. Bet kas mažiau ir tai turi būti traktuojama kaip valstybės išdavystė.
Laikas NAIKINTI KT, kaip kenkiantį Lietuvos suverenitetui.
Teisingas buvo ministrės sprendimas. O Raskevičius, kuris tyčiojasi iš Lietuvos valstybės ir jos piliečių kodėl negina Lietuvos vaikų nuo pedofilų , senų zmonių senelių namuose bet gina nusikaltėlius. Nepasako kieno pinigais nori remti įsibrovėliai,jei pats net kanceliarijos išlaidų neatsisako. Kaip ir pliurpianti savanorė Švobaitė.Pats laikas pasakyti, kad jie dirba rusams.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų