Rašyti komentarą...
Kadangi milijonų daug, už padidintą kainą perka visokių supelijusių savų bebatų, vafliadzinskų projektus, po to viršpelnius dalinasi, kaip ignitis. Vyti botagu tą dabartinę vadovę, gestapininkės įvaizdžiu. Net normalaus politinio apžvalgininko valsybinis žmonių išlaikomas kanalas neturi.
skalikų štabas, kur varoma ant oponentų. Jeigu neišrinkta per du kartus, tai ir kandidatai turi būti nauji. Ar Budrienė prievarta yra kišama?
Rinkimai be Garbačiauskaitės
Rinkimai be Garbačiauskaitės
ir išrinksite iš pirmo karto. Mokesčių mokėtojų balsas turėtų būti lemiamas, o ne valdančiosios šutvės.
nebeturi teisės dalyvauti, kiek ji gali kišti savo nosį, kuri niekam nepatinka. Gėda.
Budrienė. Kiek skaitau, kad nėra sąžininga visomis prasmėmis. Tiesiog išvaizda rodo, kad tiktų dirbti gestape. Devynveidė ir išverstaskūrė. Pastoviai nuolatiniai ir tie patys apžvalgininkai, politologai žurnaliūgos, kurie varo į vienus vartus, išskyrus tuos, kurie dabartinėje koalicijoje. Kažkodėl nėra atsako.
Mažylę maitvanagiai išstūmė iš darbo, naudodami antikonstitucinius metodus. O patys ne tik nenubausti, bet lieka pareigose dar keliems mėnesiams. O aš, mokėdama mokesčius, juos maitinu. Ką turėčiau padaryti, kad blogis nebelestų iš mano delno?
traukti degtuką.
Kam is vis reikalingas toks televizijos kanalas? Kad garbintu valdanciuosius? Bereikalingas mokesciu moketoju pinigu svaistymas
Jeigu yra lygynis skaičius
Jeigu yra lygynis skaičius
Jeigu yra lyginis skaičius, tai sprendžia komisijos pirmininko balsas.
L RT neobjektyvi, politizuota, radikali
L RT neobjektyvi, politizuota, radikali
Jeigu liktu ta pati, tai dumblas būtų pramuštas.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų