Rašyti komentarą...
Tai rado berbniuk ar.nerado visiskai nesuvokiu niekaip pirma nuo kaiminu galejo o poto nuo upes
Llabai uzjauciu tevelius,jai man suspaude,sirdi kka kalbet apie juos,o apie paieska jai pastatu aplink nama yra ieskot,arba upei kur baisu pagalvot,jau keleta kilometru toliau ieskot uzjauciu.
Čia reikia žvejų iš Šilutės krašto ir traukiamu tinklu pratraukti tokį upeliuką. Būtų šimtu procentu patikrinta. Narui ten kaip adatos šieno kupetoj ieškoti.
@Ričardas Ppritariu
Viena moteris kuri delioja kortas pamate jog berniukas gyvas bet uzdarytas sandeliuke kazkokiam netoli sawo namu, pas kaimynus. Teritorija saugoma šuns. Uzdare netycia, nestebejo kad ten kazkas yra. Tegul policija apiesko visus kaiminu priestatus, sandeliukus kol vaikas dar mirtinai nesušalo. Gal tos kortos tikraja buvimo vieta parodė.
@Anonim Tikrino ir nieko nerado p.s pati policija pasakė ,kad yra 15 estrasensų ir nei vienas teisybės nepasakė
Narai ieško upėje. Taip jie stengiasi viskas gerai, bet vaikutis nė 2 metukų neturi jeigu įkrito į upę nunešė jį srovė labai greitai ir kelių km spinduliu jo neras. Užuojauta tėveliams... Jiem taip sunku...Dedu visas viltis, kad jį suras...
Tai ka tie debilai mentai dar prie sutemstant issikirste ir pradejo spec tarnibos darbus nuo 11 val tai ce blt ankstus rytas mes su zmonem daug daugiau padarem nei tie veltedziai mentai suknisti tingejo pasijudint baisu o ir pati ziniasklaida daug netikslumu skleidzis ir aukstina spec tarnibas nors jie nieko nedare geda man butu ju vietoi krv dronas skraide virs manes bl sraigtasparnis kilt negalejo
Gal ten yra kokia gyvuliu slapimo duobe gal i ta ikrito.
Kur lietuvos burejai ir extrasensai,nepadeda...tokie geri,kad ne vieno zmogaus negali surasti...ar jie nesikisa kai pinigu nemoka niekas!!!???Tik makaronus trinti moka!!!!
Prastos oro sąlygos sraigtasparniui kilti???!! Apledėjimas kažkoks????!!!? Tai gal mūsų lakūnao tik prie +20 , be vėjo ir tik dieną tesugeba pakilti???
@Donce Jei toks gudrūs jimk ir skrisk kai rukas ir -5
@Donce O tai cia problema -5 rukas ? Tai juk ne plasmases gabalas. Cia panasi situacija kai ir del Ievos negalejo kilti. Ir nuo kada negalima skrist kai lauke -5 rukas ? Tai jai debesuota tai reiskia lektuvams negalima skrist ?
Okodel policija iesko nakti nusikalteliu,o cia neiesko,taigi policija nakti dirba,ka pinigus uz dyka gauna
@egle Paskaityk gal pas kui komentuok kad neiesko

Skaitomiausios naujienos
Į viršų