Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kišenės namų darbai.
Kai visų ponų algos didelės nepajus ,o vargetoms amen
Jeigu....planai ,planeliai,o iš kur pinigėliai.?Saugumas gal ir padidės ,o Lietuvos ekonomkaii tai bus k a p u tt..jau dabar viskas trūkinįja.
Na pistorius tikras šaunuolis ne tik pats taps Lietuvos pilietis bet ir visą brigadą padarys Lietuvos piliečiais
Vot galėsit vogti,nu tipo infliacija,statybinės medžiagos pastoviai brangsta
Ar neužmiršo fricui subinę pabučiuoti tas senas KGBistas?
Mums neidomu kiek gali plauti smegenys mums tuoj šventes
@BMV vairuotojas Stop!Apsimetineji!Cia ne tas BMW-istas.Tas sposija,erzina kvailucius komentatorius,o jie perka uz gryna piniga.Tu rusiskas provokatorius,tu nesposiji,tu lauki Huilo ir galvoji ,kad itikinsi ir mus.O sventes ne tavo,skeltanagi,tavo jau praejo,lapkricio 7:DDD.
Na, viskas čia būtų kaip sviestu tepta, jei nebūtų taip duobėta. Pirmiausiai Anušausko ir LT kariuomenės užduotis, išmokyti biurgerius būti kariais. Frau Merkel taip pasistengė, kad Vokietijos kariuomenė tapo karikatūra britų, amerikiečių, na manau ir mūsų( kas supranta) akyse. Taigi dirbti reikės daug iki bundesvero kariai taptų kariais. O pastarieji turės LT karius mokyti kaip valdyti auksinius tankus, jei Lietuva juos už 2 milijardus nupirks ( beprotybė būtų).
@Herkus Super Bravo!
Ujj kaip norisi jiems kariauti..
@Set Su bomžais ruskiais, kurie net Ukrainos nesugeba užmt nebus ką kariaut.
@Set Meslinas Ivanai!Kariauja tavo tautieciai kacapai,kiti nuo ju ginasi.Skirk savo raudonom kacapiskom smegenelem!
Kartą su vokiečiais jau nugalėjom bolševikus, nugalėsim ir vėl!
@Sep V3 Ocho!Kiek sviesos ziniose:DDD.Jei ne vokieciai,bolseviku apskritai nebutu buve ant svieto,Jie reme padugnes Lenino gauja,jie siunte savo kareivius malsinti baltagvardieciu maistus.
@istorija... Ačiū. Tik prašau nenukreipinėt temos, nes po karo valdžia Vokietijoje buvo pasikeitūsi. Jei apie žmones sprendžiate pagal tautybę esat visiškas fašistas.
@Sep V3 :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD!!!!!!!!Na toks mano kely pirmas.Visokiu maciau,bet tau tamsta,tai:DDDDDDDDDDDDDDDD.
@istorija Aš nekaltas, kad nebeturi ką atsakyt.
Kokie tie namų darbai - viesnamius atidaryti, galės jaunos panikes su pensininkais gyvenančios nors dusia nuraminti įsidarbinusios, be viesnamiu vokiečiai prisidirbs, ...... Maisto kainas reikės mažinti, kad vokiečių kariškiai nepradėtų irgi dyzeliną pardavinėti....
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų