Po dvi valandas trukusio posėdžio Ramūnas Karbauskis žurnalistus pasitiko netikėtu pareiškimu

Trečiadienį valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų frakcijos (LVŽS) frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis pareiškė, kad frakcija vieninga kaip niekada.

„Tokios vieningos frakcijos dar nesame turėję, palaikymas Vyriausybei yra absoliutus, palaikymas Vyriausybės yra absoliutus. Mes tikrai labai stipriai dirbsime iki pavasario sesijos pradžios tam, kad tie pažadai, kurie buvo rinkėjams, būtų įvykdyti. Ryžto yra labai daug. Ačiū už dėmesį“, – po dvi valandas trukusio posėdžio žurnalistams Seime sakė R.Karbauskis.

Į klausimus neatsakinėjo

Į klausimus jis neatsakė. Komentuoti frakcijos posėdį atsisakė ir kiti jos nariai.

LVŽS komunikacijos koordinatorius Liutauras Ulevičius žurnalistams tik patikslino, kad aptarta susidariusi situacija ir sutarta telktis į Vyriausybės programos vykdymą. Anot jo, naujas frakcijos seniūno pavaduotojas vietoj parlamentarės mandato atsisakiusios Gretos Kildišienės nebuvo rinktas, detaliai esą nekalbėta ir kitais klausimais, tarp jų – kaip frakcija elgsis dėl Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos pirmininko Romo Valentukevičiaus atstatydinimo.

Antradienį LVŽS vadovas R.Karbauskis savo „Facebook“ paskyroje buvo išplatinęs pareiškimą, kad kilęs ažiotažas dėl „valstietės“ G.Kildišienės buvo „pirmas rimtesnis bandymas griauti valdžią, kurią išrinko žmonės“.

„Pirmiausia norėčiau atsiprašyti, kad viešoje erdvėje jau antra savaitė kalbama, ne apie Seimo ir Vyriausybės planus ar darbus. Dabar jau akivaizdu, jog tai pirmas rimtesnis bandymas griauti valdžią, kurią išrinko žmonės“, – teigė jis.

Teigia, kad puola Seimą

Anot jo, praėjusi savaitė partijai parodė, kad „puolimas prieš Seimo daugumą, Vyriausybę bus nuožmus ir negailestingas, nesiskaitant nei su puolamaisiais, nei su jų šeimos nariais“.

„Praėjusios savaitės įvykiai tik sustiprino mano pasiryžimą telkti mūsų frakciją, koaliciją, dar aktyviau remti mūsų paskirtą Vyriausybę, kad galėtume įgyvendinti tuos pokyčius, su kurių viltimi žmonės ėjo į rinkimus“, – tvirtino „valstiečių“ vadovas.

LVŽS pirmininko pavaduotoja, taip pat jo pavaduotoja Seimo buvusi frakcijoje G.Kildišienė atsisakė parlamentarės mandato paaiškėjus, kad ji nuo partijos bendražygių nuslėpė prieš dešimtmetį pradėtą ikiteisminį tyrimą dėl galbūt iš darbovietės pasisavintų lėšų. Tyrimas nutrauktas, atlyginus žalą.

REKLAMA

G.Kildišienė anksčiau atsidūrė dėmesio centre dėl jos motinos automobilio išperkamosios nuomos sutarties su LVŽS pirmininko R. Karbauskio valdomu „Agrokoncernu“. Šiuo automobiliu naudojosi ir Seimo narė. Be to, didžiulio atgarsio sulaukė ir kiti kilę klausimai dėl parlamentarės išsilavinimo, biografijos faktų.

 


Rašyti komentarą...
r
rinkejas
2017-01-25 19:37:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Stiprybes R. Karbauski, buk ramus, nekonfliktuok , dirbkite savo darba. Pamatys , jog negali Jusu isvesti is pusiausvyros, patys atsoks.Svarbiausia STIPRYBES, nes burbulas sprogs taip greit , kaip prasidejo.Mes JUSU rinkejai visados su jumis.
Atsakyti
-13

j
jurgis
2017-01-25 19:06:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prieš valdančiuosius puolimas bus .nes aiškiai matyti,kad pralošę rinkimus,nemoka pralaimėti. Labai būtų puiku. kad konservatoriai tinkamai įvertintų ir savo kolegų poelgį,kurie privalėjo.bet nedeklaravo apie automobilių nuomą ir kartu su valdančiąja partija dirbtų Lietuvos labui.
Atsakyti
-9

t
tyla gera byla
2017-01-25 19:45:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
kuo mažiau pasakoti žurnalistams, tyla-gera byla.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų