Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ką veikia ta kontrolierė Žioplienė? Gal jau laikas jai nešti tą storą savo užpakalį iš tos tarnybos tuo pačiu pagerėtu valstybės CO2 pėdsakas.
@Bildukas šalin rankas nuo Degutienės pasijos
Visi ,kas netingėjo ėjo prieš vaiką:tėvai ir valdžios pasiuntiniai-prieš mažą pasimetusį,kuriam reikalinga supratimas ,saugumas ir artimų meilė.Viską sutrypė, o soc.moteriškės dar riebų tašką padėjo... Tas berniukas bus nepakantus VISIEMS,nes gavo blogio pamokų visam gyvenimui. Nenustebsiu,kad ateity jo neapykanta bus nevaldoma.Ačiū visiems ,kurie prie to prisidėjo
@Komentaras ir surūdijusių vinių į jų pačių ir jų artimūjų grabus artimiesiems
Labai įdomu ar čia rašančių komentarus ir smerkenčių vaiko mamą yra mamų kurios pačios turi vaikų? Suprantama, kad teismo sprendimai turi būti vykdomi. Bet tikrai ne tokiais būdais, kada širdį skauda svetimam girdint vaiko klyksmą -gelbėkit. Kodėl tėvas žinodamas situaciją pats nedalyvavo paimant vaiką. Vakar skaičiau kad Druskininkuose per eglės įžiebimo ceremoniją gyvūnų saugotoja pasibaisėjo kad pamatė netoliese avį ir asiliuką koncerto metų. Tipo triukšmas žaloja gyvūnus. O ką Palangoje darė moterys iš dviejų tarnybų plėšdamos vaiką iš mamos glėbio, sukdamos rankas? Jos sukėlė jam ir fizinį ir emocinį skausmą. Todėl protingos mamos pasakykit ar taip galima elgtis jau ir taip gyvenimo nuskriaustu vaiku.
@Mamos pasakykit Ar tu durna visai vis su tuo tėvu,taigi tėvas prašė atiduoti vaiką mama neatidavė,o jeigu būtų dalyvavęs tai dar neaišku kokių cirkų būtų mama sugalvojusi.
@Nu Iš durnių durniaus girdžiu todėl visiškai nepykstu. Tame ir reikalas, kad kaip čia daugumas aiškina jog vaikas esą sakęs kad nori gyventi su tėvu, atvažiavęs su tarnybom tėvas galėjo paiimti vaiką ir išsinešti be jokių draskymų ir rankų sukiojimų. Mamai tokiu atveju būt nereikėję nieko galvot, nes vaikas pas tėvą o ne pas svetimus žmonės, kurie neaišku kaip elgėsi su vaiku kai niekas iš pašalies nematė
@Mamos pasakykit Kiek pas Jus manipulacijos net tekste galimai , Protingos mamos atsakykit ir t.t. ,ar skaityti nemoki - mama atsisakė atiduoti vaiką tėvui ,todėl buvo tarnybos ,negi visai tušcia galva ,kad nedaeina.
@Nu nedaeina, srutų viedras maišo. kalbama apie konfliktą: motinos prigimtinę teisę ginti savo vaiką ir valstybininkių socialistinių darbuotojų sado-mazochistinį aktą prieš tą vaiką
@nu-nu Jei turi vaikų ,įsikalk į Galvą ,vaikas nėra tavo nuosavybė ir tu neturi jokių teisių į jį , nei prigimtinių nei dar kažkokių.
@Mamos pasakykit sakom, teismai paneigė visus briedus-kaltinimus jos sugalvotus ant tėvo,,toks vaizdas,kad tu violetinis iš patvorio
@tai tu pasakyk Jei tėvas pateikė įrodymus kokių reikia, o ne kokie iš tikro yra, tokį sprendimą teismas priėmė.
@tai tu pasakyk O teismai vyko Gariūnuose ar Halėje?
@Mamos pasakykit nebūtum durna per visą pilvą - nelotum
@taigis taigis kaipgis Na, tėvas skundais mamą smarkiai pespjovė. O verkė, kad ji gyvent neduoda. Ir konfliktai prasidėjo atsiradus tėvo gyvenome naujai damai, buvusiai VTAT darbuotojai, ir noras, kad alimentų mokėti nereikėtų, kad vaikas su tėvu gyventų, o alimentus mama mokėtų. Nieko negalima teigti, bet galvoti dar neuždrausta. O ir VTAT munduro plovimas, mamą visaip juodinant, vaiko netraumuoja? Bet kokiu atveju, šioje istorijoje VTAT labai neskaniai kvepia.
@taigis taigis kaipgis Tavo žiniai loja šunys, žmonės kalba, juokiasi, rašo... Panašu kad apie lojimą žodžius parašė kvailių kvailys, todėl nepyksim
@Nu taip turejo gi jis paskelbe paieska jis buvo suinteresuotas gal vaikeliui butu buve saugiau?...nors jis nenorejo pas ji ,o siaip vaikas ne daiktas kaip tu ji gali atiduoti jam reikejo buti tikru vyru,o jis pasislepe po bobu sijonais ir tos jega isplese vaika,o kaip visada kalta mama...
@x Niekas nedraudė būti tikrai mamai ir tvarkingai perduoti vaiką ir vykdyti teismo sprengimą ,o kaip ji elgėsi visi matė .
@Nu Matėm kaip viena plėšė klykiantį vaiką nuo mamos, kita kampe užrėmė močiutę...
@Nu Tu mama jei taip tai linkiu tau išgyventi tokią pačią situacija kai tave vyras anonimiškai niekins šmeiš ir dar atlaikyti vaiko pagrobimą
@Ar Vaikas nebuvo pagrobtas jei nedaeina.
@x Nereikėjo mamai smurtauti prieš vaiką ir nieko gal nebūtų buvę .
@Nu Kai tėvas persikėlė vaikui galvą kas tada neskirtas ????
@Nu Vaikystėje gerokai gavau nuo mamos lupt už tai kad skusdavau bulves taip kad likdavo tik pusė bulvės. Tai atsimenu iki šiol ir esu a.a.mamai labai dėkinga, kad jinai tą kartą pagaliau išmokė mane skusti bulves. Nes kai aiškindavo žodžiais vis darydavau atvirkščiai, bet kai gavau į kuprą, tada išgirdau ką daug kartų buvo sakiusi mama. Dabar tai visi laikytų siaubingu smurtavimu ir nežina kuo tai užsibaigtų, bet tada buvo labai gera pamoka
@Nu būtų, juk tėvas 50 skundų parašė arba didžiąją daugumą.
@x tėvas kaip tik norėjo mamai pakeršyti - padaryti blogai ir tam paaukojo vaiką
@Nu vaikų teisės elgėsi neadekvačiai

,nesvarbu kokia mama yra .
@Aldona Jei mama sukūrė tokią situaciją tai taip tos teisės ir elgėsi .
@Nu Visus tuos cirkus turėjo išspręsti vaikų teisių specialistės, be jokio triukšmo, o jos įsiveržė į namus kaip kokie banditai ir nori vaiką paimti iš mamos. Kiekvienas pasakys, kad čia dirbti vaikų teisių specialistėm ne vieta.
@Dfgh Visus cirkus galėjo išspręsti mama vykdydama teismo sprendimą ,kodėl nevykdė ?
@Mamos pasakykit Buvo gydytojai 3 val.nieka s neišsukta,baik šmeižti,durniau
@trūksta žodžių Tai ne šmeižtas o konstatuota tas ką visi matė per įrašą ir ką rašoma str
@Mamos pasakykit Yra,turim ir vaikų ir anūkų,pasibjaurėjusios tokia motina,kuri viešina vaiką savo patyčioms
@turim ar atimsi Tada kaip suprasti tas motinas, kurios savo įvairiausias vaikų foto kelia į feisbuką? Gal turi paaiškinimą?
@Džiaukitės kad turit Nuo durnumo nėra vaistų ,paaiškinau ?
@Nu Todėl patariu-ieškok vaistinėse, gydykis kol dar visai neišprotėjai
@Gydykis Man tavo patarimai nereikalingi .
@Nu Tavo diagnozių nustatymai ir išvados irgi niekam nereikalingi
@turim ar atimsi Bjaurėkitės kiek tik norit jei nesuprantat. Mama paviešino ne dėl vaiko patyčių, bet tiesiog atskleidė kaip dirba viena iš labiausiai garbinamų vaiko teisių apsaugos tarnybų. Įraše matytas vaizdas toli gražu visiškai nepanašus į vaikų apsaugą. Dėl to mama dabar yra taip žiauriai puolama, skleidžiama informacija apie sveikatos būklę kas tarp kito turi būti konfidenciali informacija.
@@#@ Tai jei mama pati išprovokavo tokią situaciją tai ko dabar nori ,turi ką turi ir viskas , galėjo vaiką net tėvui perduoti pagal teismo sprendimą be institucijų .
@Nu Kur įrodymai kad mama išprovokavo? Visi tik ir aiškina, kad mama, primokino privertė vaiką taip elgtis. Bet ar nors vienas matė ar girdėjo, kad mama vertė vaiką taip elgtis? Gal būt nei vienas to nepatvirtins, kad tikrai matė ir girdėjo. Kad mama priešiniosi vaiko grobikėms tai yra natūralu, nes vaikas jėga buvo plėšiamas nuo mamos
@turim ar atimsi Žiopiene, čia tu?
O tėtušis. 16 skundų prieš motiną surašęs.
@Pastebėjimas Taigi tėvelis motinai ir vaikui gyvenimą suėdė - jie dabar gyvena pastovioje įtampoje. Bet vaikų teisėms nerūpi,kad užaugęs jaunuolis greičiausiai gaus vėžį ir anksti mirs. O tėčiui jį teks dabar laikyti narve arba voljere, nes jis jau troleibusą tikrai yra matęs. Dabar pritilo, matyt grotas įsiren ginėja ir psichotropiniais vaistais maitina...
Teismo sprendimą teks vykdyti.
@kalba baigt ; kad tik laiko klausimas iki bus likviduoti [TEISMAI] kartu su visa [LR].
likviduok priš..us pampersus savo
likviduok priš..us pampersus savo
@manau Žmoga,varde, tu pirmiau nusibaigsi,linkėdama s visai Lietuvai..kremlini,čiuožl namo
@likviduok priš..us pampersus savo ; tik nesprokite iš pykčio brudo gabale mintantis padorių [lietuvių] krauju.
Jau seniai turėjo būti nubausta mama už įrašo paviešinimą neuždengus vaiko veido. Pati mačiau tą įrašą. Didžiausių nusikaltėlių veidai, pavardės yra neviešinama informacija, tai ta mamelė jau turėtų būti suimta. Padaryta didžiulė žala vaikui pirmiausiai pačios mamos. Kaip gali vaikas neiti į mokyklą? Nežinia ką ta mama galvojo, kaip ji įsivaizdavo savo ir vaiko ateitį ? Planavo miške ar negyvenamoje saloje gyventi kartu? Aišku nepritariu ir tų bobų iš vaikų teisių veiksmams 100%. Kokios jos specialistės? Tokioms ne vieta tokioje tarnyboje.
teisma s pripažino kad jos poelgiai nead
teisma s pripažino kad jos poelgiai nead
@Rūta Ji gal suverenė,slėpusi vaiką...taip,palaikome jus,ji turi sėsti už vaiko veido išviešinimą,kai dabar tyčiosis mokykloj ir t.t.
@teisma s pripažino kad jos poelgiai nead ; jei [mokykloje] bus tyčiojamasi, tai reikš, kad tiek "pedagogai", tiek [TARNYBŲ] darbuotojai, tiek "psichologai" yra nulio verti, nes nesugeba vaikams išaiškinti kaip dera elgtis ir kaip ne.
Tuo tarpu motina turėjo pilną [teisę] paviešinti savo sūnaus veidą, kaip tai daro daugybė kitų tėvų FACEBOOK platformoje ir daugybėje kitų.
@Vardas Įstatymo tai nei vieno neteko skaityti ,matosi .
@Nu ; JŪS čia apie informacijos viešinimą ne viešų [ASMENŲ] žeminančiomis aplinkybėmis? - Visu pirma pavaizduota situacija nėra žeminančios aplinkybės; visu antra, motina turi pareigą apginti savo sūnų nuo smurtaujančių [įstaigų], [galimai] "tėvo" ir [pamotės].

P.S: kadangi FB turi algoritmus, kurie asistuoja pedofilams rasti norimą informaciją, tai apskritai, nubausčiau visus tėvus, kurie kelia savo vaikų nuotraukas į platformą; išskyrus atvejus, kai ginami vaikų interesai viešinant informaciją, pvz., kaip šiuo atveju, kad parodyti [TARNYBŲ] brutalų ir neadekvatų elgesį, darbą.
@Vardas Mokykloje iš vaiko tai tikrai nieks nesijuoks, bet iš vaikų teisių darbuotojų tai tikrai pasijuoks.
@Aldona Jau juokiasi net tik iš tarnybos bet ir iš ministrės, kuri kaltina kitus politikavimu ar dar kažkuo vietoj to kad imtųsi spręst išryškėjusią didelę problemą
@Rūta Vilčinskų vaikų nuotraukas tarnybos ir žiniasklaida viešino, kiek tik norėjo!
@Dvejopi jūsų standartai Viešino laimingus Globos namuose...
@Rūta Nesvarbu, kokia mama turėjo būti, bet ką darė vaikų teisės- tai yra nepateisinama- tokie darbuotojai neturi likti darbe. Šioje situacijoje motina elgėsi adekvačiai, kita būtų apipylusi karštu vandeniu šias darbuotojas, kai jos plėšė vaiką iš motinos rankų, o vaikas cypė nesavu balsu.
būtų geriau paslėpti tokius dalykus?
būtų geriau paslėpti tokius dalykus?
@Rūta Konclagerių nuotraukas paviešinę irgi labai nusižengė asmens duomenų įstatymui, nes ten labai daug parodė.
Neatmeskime versijos, kad tas vaikas gali būti liudininkas ir todėl turi būti kontroliuojamas. Kas pasakys, kodėl jis taip bijo grįžti pas tėvą? Be to, dabar jo iš namų neišleidžia net į mokyklą, kad nepabėgtų galimai? Labai daug minčių peršasi po šio paviešinimo. Jei nematytume video, viskas būtų gerai, motina padaryta durna, vaikas labai nori pas tėvą ir t.t.
@daktaras Vatsonas tai vaikas ir sakė seniai ir gyveno aps tėvą,ėjo į mokyklą,laimingas,gerai mokėsi,kol šita priekvaišė nepaviešino tą video 9 min iš 3 val vykusio rugsėjį
@jis ir gyveno pas tėvą ; pateikite informaciją: kur, kada ir kokiomis aplinkybėmis vaikui buvo praskelta galva; kada ir kokiomis aplinkybėmis buvo nustatyta 2 laipsnio depresija; sveikatos istoriją; [mokyklos] lankomumą. - Po šios informacijos išnagrinėjo, gal ir galėčiau pateikti išvadas.
Dabar faktai tokia: [TARNYBŲ] darbuotojai smurtavo prieš vaiką, kuris akivaizdžiai nenorėjo grįžti pas "tėvą"; ir tikrai nebuvo galima to daryti per prievartą. Tik kažkodėl dėl to kaltė verčiama ant motinos. - Tipinis korumpuotų ir apsišikusių parazitų elgesys.
@Vardas Nusileisk ant žemės ,niekas tau neprivalo teikti jokios informacijos ,
@Na ; tuomet neverkite kai išvados daromos tik iš turimos informacijos. Nors pastarosios pilnai pakanka: VAIKO REAKCIJA PARODĖ VISKĄ KĄ REIKIA ŽINOTI.
@jis ir gyveno pas tėvą Gyveno pas tėvą, o norėjo pas mamą, mama sukrėsta buvo, todėl ir slėpėsi, bijojo to tėvo, nejaugi vaikui geriau bus gyventi pas pamotę. Matosi ,kad jos namai yra tvarkingi.
@jis ir gyveno pas tėvą Kaip jam galėjo būti gerai pas tėvą, jeigu jis šaukėsi mamos pagalbos, vadinasi jam gerai buvo pas mamą,na kaip vaikų teisių specialistai nesugeba susitvarkyti su savo darbu, tai tokiu nesąmonių visada ir būna.
@daktaras Vatsonas ; pritariu, kuo toliau, tuo daugiau klaustukų. Juk pedofilai savo aukas laiko už labai trumpo pavadėlio.
Mūsų leftistinėje tėvynėje tapo taip, kad motinos natūrali reakcija jau traktuojama kaip blogis, jei ji būtų išstūmus vaiką, išsukinėjusi rankas ir atidavusi pamotei, tai tada ji būtų maladec. Kai kanapių parūkai, tai pasaulis būtent taip ir atrodo.
100proc duodu, tevas nori auginti tik kad nereiketu moket alementu.
Nes siais laikais priteisia nejuokingas sumas.
Vaikas beveik suauges gali apsipresti pats su kuo gyventi.
Motina neirodyta kad psichiskai nesveika. Neuzdaryta durnyne. Rad apie kazkokius terorismus tevo pusei, apgailetina.
@Ddz motina pedagogė, iš video matėsi, kad gyvenamoji aplinka labai tvarkinga ir žmonės tvarkingi, vaikas irgi nenori iš ten eiti.
@taip Neadekvati moteris, kaip čia teigia daugumas, gali dirbti pedagoge? Kažkaip nesueina galai
@Ddz jei ir finansinis klausimas, tai geras tėvas nenorės atimti savo vaikui motinos.
@Ddz Tai jisir augino,jam teisma s skyrė globą,o motkaitė nenori mokėt alimentų..vaikas seniai pasakė-pas tėvą..ne tu aiškink,o specialistų mes klausome
@išmok rašyt,teisėjau Greičiausiai visa Lietuva girdėjo kai vaikas šaukė "gelbėkit". Tu girdėjai kaip jis sakė kad nori pas tėvą? Jei negirdėjai geriau patylėk
@Ar girdėjai Kai ji primokė ir šaukė.Garliava irgi šaukė.
@išmok rašyt,teisėjau pasižiūrėk įrašą, vaikas šaukia "gelbėkit", tai šitaip jis nori eiti pas tėvą? O dabar iš viso jo į mokyklą neleidžia, matyt kad nepabėgtų.
@va va advokate neleidžia,nes ta nesveikuolė paviešino vaiko veidą,duomenis,ją reikais odint, ...už tą video
EX internatas, geri vaikai galimybė
EX internatas, geri vaikai galimybė
Tarnybos, baikite žaloti vaikus, baikite vaikams gadinti gyvenimus. Mūsų visus tikslas, kad vaikai gerbtų tėvą ir mamą, bei suaugusį žmogų. Dabar darosi visur patyčios, pradedant nuo tarnybų ir baigiantis išpezusiais vaikais, kuriems "tyčiotis, demonstruotis, žeminti kitą, negerbti normų" yra viskas ok.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų