Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
amžių, turėtų prisiminti ir sovietmetį. tuomet irgi skraidė lėktuvai ir jie irgi palikdavo šleifą paskui save, bet jie matyt buvo ,,geriečių,, lėktuvai, nes tokių kalbų tuomet nekildavo, todėl, kad savo actą jau būtų garinęs kur nors vasaros gatvėje.
man patinka tokie žmonės, jie gyvena savo fantazijų pasaulyje, ir nėra čia tame nieko blogo. niekam jis netrukdo, normalus žmogus, tiesiog leidžia sau būti savimi, gyventi ir į pasaulį žiurėti kitaip, žaismingai.
@Z gerai kol netrukdo, bet jie kažkodėl nenori būti vieni ir stengiasi atrasti daugiau kvailių
@viskas žmonės taip sutverti, visi ieško bendraminčių, nebutinai kvailių, ir kas čia blogo? , gal žinai kas yra teisinga?
@Z Na jo, kiti sėda į bombonešį ir carui paliepus skrenda į kaimyninę valstybę žudyti niekuo dėtų žmonių patys nežino kokiu tikslu.
Tai Žilvinas tikrai 100 kartų aukštesnio lygio žmogus, tegu garina tą savo actą, jei jam padeda ;)
Skubiai eik pas psichiatrą!
Komentrusose raso,kad anas ligonis.Tai kodel jam leidziamas balsuoti?O juk tokiu Zilvinu pirmame ture diduma is tu 12,37 % .
ant vaišnavų pilamas purvas, tai tikriausiai jie laimėjo [bylą] dėl [asmens kodų]. Ar ne? 2rnalistai, parašykite tiesą, nes vis tiek sužinosime ir tik JUMS nuo to bus blogiau.
@kadangi išjunkit [2rniams] interneta. Jiem vistiek jo nereikia, ne gi [pila] chemtreilą per kabelius, ir visokie [velniai] lenda, todėl reikia pūsti [dūdą], kad juos [išvaikyti].
jeigu zurnaliugos prades rasineti kiekvieno sizofreniko samprotavimus, tai bus pats galingiausias sudrastis plokscioje zemeje..
reiketu vata issigarinti is smegenu, stalkeriui...
Panašu, kad rašinėlio herojus turi per daug laisvo laiko.
@Diagnozė Ir per daug laiko turi straipsnio autorius ir redaktoriai
@Taip O kur dar skaitytojai.
Keistas zmogus tikrai. Ir tikrai keistais dalykais tiki. Nors nereikia stebetis, jis juk nelabai edukuotas. Tuo labiau, kad edukuoti zmones tiki, kad egzistuoja 72 lytys. Didelis klausimas, kas keistesnis. Ha ha ha
Dzieve Dzieve, ir kaip tokiems padėti?..
Dzieve Dzieve, ir kaip tokiems padėti?..
"Mačiau internete, bet ten pakankamai tikra“, – tikina Ž. Užkuraitis"
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų