Pliažas Lukiškių aikštėje pritraukė dėmesį: susirinko gausus būrys smalsuolių

Lukiškių aikštėje iš 300 kubinių metrų smėlio supiltas paplūdimys trečiadienį priviliojo gausybę smalsuolių, norinčių smagiai praleisti laiką ir išbandyti naująją pramogą.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Laisvalaikis Vilniaus Lukiškių aikštėje

Tiesa, naujienų portalas tv3.lt jau anksčiau rašė, kad dalis žmonių ir Seimo narių įsitikinę, kad šioje vietoje, kur dėl Lietuvos laisvės nužudyta daugybė žmonių, pramogauti nedera. Kiti mano, kad būtent taip ir reikia švęsti laisvę – besideginant saulėje ir statant smėlio pilis.

Štai Seimo konservatoriai šiuo paplūdimiu pasipiktinę ne juokais.

Laurynas Kasčiūnas R. Šimašiaus idėją vadina apgailėtina. Pasak jo, atidaryti tokią pramoginę vietą birželio viduryje, kuomet minimos 1941 metų birželio 23-osios sukilimo metinės, nevalia. Maža to, 1863-aisiais šioje aikštėje buvo vykdomos mirties bausmės sukilėliams prieš carinę Rusiją, tad pramogauti čia, neva, yra tas pats, kas tiesiog šokti ant aukų kaulų.

„Čia yra dar vienas momentas, kai meras, nesugebantis mieste pastatyti reikšmingų objektų, kaip, pavyzdžiui, futbolo stadiono, kuris patyrė fiasko, bando dėmesį nukreipti tokiais apgailėtinais sprendimais“, – sprendimą kritikavo L. Kasčiūnas.

Pats Šimašius atkerta, kad būtent taip ir derėtų džiaugtis iškovota laisve, o ne skandinti šią aikštę ašarose.

„Pagaliau galime džiaugtis savo iškovota laisve, nes šioje vietoje buvo daug ko. Buvo ir vieno, ir kito, totalitarinių režimų manifestacijų. Buvo bandoma daryti daug blogų dalykų, bet šiandien čia matome laimingus žmones ir galime švęsti, kad esame laimėtojai savo laisvės kovoje“, – teigė R. Šimašiaus.

aldančiųjų lyderis Ramūnas Karbauskis, paklaustas, ką gi jis mano apie paplūdimį, atsako lakoniškai.

„Tikrai labai įdomiai vertinčiau tą sprendimą. Jis labai keistas, bet Vilniaus meras yra toks pats keistas kaip ir jo sprendimas“, – ironizavo Karbauskis.

Karbauskio keistuoliu pavadintas Šimašius šį epitetą priima kaip komplimentą. Visgi, jis sulaukia ir rimtesnės kritikos. Štai dabartinis Vilniaus vicemeras, konservatorius Valdas Benkunskas piktinasi, kad dalis savivaldybės tarybos narių esą nė nebuvo girdėję apie paplūdimio idėją ir dėl projekto su jais niekas nesitarė.

Paplūdimys Lukiškių aikštėje veiks iki pat rugsėjo mėnesio.


Rašyti komentarą...
t
taigi
2020-06-24 17:24:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
nesuprantu ko ten kepti miesto aikštėje ant nešvaraus smėlio kur malasi daugybė žmonių,kokia to smėlio epidemiologinė būklė,savo vaiko ten niekada neleisčiau,pro šalį važiuoja transportas,naktį daugybė benamių katinų kapstosi po tą smėlį,mačiau kaip vedžiojo pora šunų,o vaikiukai su rankytėm kasa tą smėliuką
Atsakyti
-2

n
nu
2020-06-24 17:27:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
aišku nieko nebereikia nei istorinių vietų,nei pagarbos nei istorijos,svarbu tik tusintis,baliavot,siautėt prigėrusiems ir būt mankurtais be savo kalbos,tradicijų,svarbiausia pinigai
Atsakyti
-2

k
kitas Jonas
2020-06-24 21:15:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
ar girdėjai, kad normaliuose miestuose paplūdimys būna prie vandens telkinio ?
Du metus kniso prie Baltojo tilto, pernai visą sezoną tinklininkams sugadino - deja, apie paplūdimį smegenų pritrūko. Virtuali jūra ? - visiškas š. aš pasideginęs mėgstu maudytis. Tuomet gal atidarykim virtualias kavines ir restoranus ?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų