Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
BOIKUOTUOKITE TĄ KONSERVATORIŲ REFERENDUMĄ IR NEDALYVAUKITE JAME, NEREIKIA NIEKADA PLAKTI DVIEJŲ BALSAVIMŲ Į VIENĄ, NES GAUNASI KAŽKOKS Š.!
Rinkėjų skaičius buvo mažinamas tam, kad sumažėtų rinkėjų pusės riba, reikalinga Suvisaivalinam referendumui. Manot tai dėl rūpesčio emigravusiais lietuviais? Manykit iš naujo.
@Bruknė ; tai tikrai ne dėl mūsų: emigravusių. Tie berazumiai [LR SEIME] puikiai žino, kad daugumai mūsų nx ta [LR pilietybė].
Ir nors ankščiau labai reikėjo, tačiau per praėjusį [referendumą] "balsavau": PRIEŠ.
Daugiau tuose SATANŲ ritualuose nedalyvauju apskritai.
@emigrant Eik tu nx,Lietuvos prieše
eikite avinai ir avys, atiduokite savo balso teisę kitiems, kad tie kiti spręstų už jūs JŪSŲ gyvenimo klausimus, nes na akivaizdžiai JŪS protiškai neįgalūs, kad spręstumėte patys.

Tik vėliau, atsisakę savo balso teisės neverkite, kad sprendimai priimami už JŪS. JŪS juk patys tai įgalinate (pasi)rinkimų metu.
@.... Už JŪS,berašti,už jūūūūūs,nekomanduok..Koks tavo reikalas,už ką mes balsuojam
@chaaaaaaaaaaaa ; mano reikalas toks, kad dėl JŪSŲ nenoro spręsti klausimus patiems, kenčiame ir mes.
Panašu ,kad valdžia bandydama pakeisti gerą konstituciją ir nekaip lietuvių vertinamam Seimui atiduoti spręsti pilietybės konstitucinę nuostatą visose kryptyse stumia šią idėją. Pvz .Rinkėjų registracija prezidento rinkimui ir referendumui vieną .Nuėjau balsuoti ,klausiu kodėl taip? Aš į referendumą neisiu ,o jau užregistravote ,kad atėjau .Tada neimk balsavimo biuletenio .Tą ir padariau.
@Albus R ; JUMS buvo pateiktas pasirinkimas: dalyvaujate arba ne. JŪS pasirinkote: "dalyvauju", ir nepaėmėte [biuletenio], neišreiškėte savo nuomonės, ir nesugadinote [biuletenio]. Tad, dabar JŲ rankose dalyvaujančio [ASMENS] tuščias [biuletenis]. - kaip manote, kaip JIS bus panaudotas?
@Albus R ; jei tokių kaip JŪS bus daug, manau, kad JŪS jau galima sveikinti su dviguba "pilietybe".
Su kuo ir sveikinu.
P.S: SATANŲ ritualai ir yra SATANŲ ritualai. JIE niekada nebūna naudingi žmogui. Sudalyvavote, galėsi srėbti pasekmes.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų