Petro Gražulio išpuolis prieš konservatorius: siūlo uždrausti kaip komunistus

Seimo narys Petras Gražulis kartoja savo pomėgį kurti rezoliucijas prieš konservatorius – šįkart siūlo Teisingumo ministerijai likviduoti Tėvynės sąjungą-Lietuvos krikščionis demokratus.

„Lietuvos Respublikos Seimas, konstatuodamas, jog TS-LKD partija jau yra Seimo pripažinta teroristinės organizacijos požymių turinčia grupuote, <...> kreipiasi į Lietuvos Respublikos Vyriausybę, Teisingumo ministeriją, pagal savo kompetenciją imtis veiksmų sustabdant TS-LKD partijos kaip juridinio asmens veiklą ir, esant poreikiui, pradėti partijos likvidavimo procesą“, - rašoma rezoliucijoje.

Palygino su komunistais

Paprašytas plačiau pakomentuoti savo idėją, partijos „Tvarka ir teisingumas“ narys P. Gražulis portalui tv3.lt sakė, kad rezoliuciją sukūrė matydamas, kas šiuo metu darosi valdžioje, ir laikydamas tai visiška destrukcija.

„Jie (konservatoriai – aut. past.) nuolat neleidžia dirbti valdančiajai daugumai, organizuoja visokias... isterijas kelia Seime. Tai jų darbas, akivaizdu, tarnavimas ne Lietuvai. Turėtų padėti, ypač, jeigu neturi didelės politinės patirties, valdančioji dauguma turi padėti jiems dirbti, o ne trukdyti“, - tv3.lt sakė P. Gražulis.

Jis taip pat piktinosi, kad TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis ne pats atėjo į valdžią, o „jį pastatė, ne išrinko“.

„Kaip pačioje partijoje nėra demokratijos, taip dabar jie nedemokratinėmis priemonėmis bando ateiti į valdžią, sugriauti šitą valdančiąją daugumą ir ateitį į valdžią nedemokratinėmis priemonėmis. Aš dabar pateikiu kitą idėją – Vyriausybė, remiantis įstatymais, šitą partiją pasiūlytų Teisingumo ministerijai išregistruoti ir uždrausti. Komunistų partija uždrausta, tai ir šitą reikia uždrausti“, - tvirtino P. Gražulis.

Tuo tarpu konservatorių lyderio dar vienas P. Gražulio išpuolis prieš partiją nenustebino. Anot jo, tai „menko žmogaus menkas išpuolis“. Paklaustas, ar partija neketina imtis veiksmų, pavyzdžiui, kreiptis į etikos sargus dėl P. Gražulio elgesio, G. Landsbergis portalui tv3.lt sakė, kad veiksmų ėmėsi – siūlo paleisti visą Seimą kartu su P. Gražuliu.

Primename, kad sausio pradžioje P. Gražulis registravo rezoliuciją, kuria prašė konservatoriams suteikti veiksmingą medikų pagalbą. Tąkart konservatoriai tokią pat pagalbą pasiūlė pačiam P. Gražuliui.


Rašyti komentarą...
A
As
2018-03-16 14:10:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Butinai reikia panaikinti konservatoriu partija su anuku jie tik trukdo irkenkia
Atsakyti
-6

r
rimas
2018-03-16 14:26:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
saunuolis grazulis
Atsakyti
-4

t
trupas
2018-03-16 14:14:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
geras sprendimas butu....sitie nachalai visiskai nedirba...kenkia lietuvai..isrinko urodus..o tie kaip oziai....
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų