Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Gal padėtų jaunų žmonių sveikatą išsaugoti viena savaitinė pamoka apie eismo dalyvių pareigas.
Vilniuje labai nesaugu gatvėse, vairuotojams neegzistuoja nei perėjos, nei šviesoforai. Tik jei kas įvyksta sugeba apkaltinti nekaltus.
Ką tėvai galvoja?!Ar jie nemąstantys?Aš savo vaikui paspirtuko niekada nepirkčiau.
Nei trupučio negaila, laksto kaip nuo proto nušokę, palaida bala.Reikia vieną - kitą metrą paeiti, subinės nepaneša, o mokykloje duodasi kaip durnaropių užsiėdę...Gal laikas pradėt išmokti atsakyti už savo kinderius ? Aplamai, man tai kelia nuostabą auginama invalidų karta ....
Vairuotojo gaila,kad tevai neišmokino jog nulipt reik
Dabar visi laksto,net vaikai.Nulipt reik nuo dviračio,paspirtuko ir stumti per perėja,o nevažiuoti su jais.
Nemotoriniu paspirtuku perėja važiuoti galima, nulipti neprivaloma.
kasdien 3,5 km. į darbą vaikštau pėsčiomis. Tiesiog gaila vairuotojų - kiek jiems streso sukelia tie paspirtukininkai. Kelis kartus teko matyti, kaip paspirtukininkai, net neapsidairę, įvažiuoja į perėją prieš pat jau beveik perėją kertantį automobilį. Tiesiog stebiuosi kaip žmonės dabar nesaugo savo sveikatos ir gyvybės. Čia reikėtų bausti ne vairuotojus, kurie ant perėjos numuša paspirtukininką, o paspirtukininką, kuris staigiai išlenda į perėją prieš automobilio nosį, taip sukeldamas avariją.
Čia iš serijos, mane turi praleisti bet kokiu atveju
@Vairuotojas Nu blyn jūs žiūrit per savo suaugusio žmogaus prizmę lygtai vaiku nebuvęs! Juk jie dar neturi tiek patirties, reakcijos, o ir su stresu negeba taip kovoti kaip mes suaugę. Gal vaikas skubėjo labai, kad nepavėluotų. Vaikai dažnai būna susikūrę vidinių įtampų būtent dėl mūsų, suaugusiųjų, kaltės ( tėvų, mokytojų) ir kiti dalykai tampa antraeiliai, net ir saugumas. Jei jau tokia gatvės kaip Žvėryne, tai ten reikia vairuotojams būti labai atidiems. Koks tikslas būti teisiu vairuotoju, jei nukenčia gležnas vaikas?!?
@Mama Jei nuperki vaikui sita daikta, ismokyk ir saugumo. Jei pats nesaugosi vaiko, kiti to nepadarys. Ir ne specialiai, ne piktybiskai. Negi sunki suprast? Isleidi vaika i mokykla - paaiskini, kaip pereja praeit, palydi patikrini. O cia - imk ir lek?
@Mama Siuolaikiniai vaikai monstrai, o ne vargsai aukos dauguma. Ju naglumui nera ribu. Gudresni uz suaugusius tik lb moka manipuliuoti jais ir pavaidint aukas. Retas vaikas yra gerai auklejamas, nes dabar jiems galima viskas, kiek daug siuolaikiniu tevu nedraudzia nieko. Kaip ir tie paspirtukai kazkoks debilizmas, kazkas daros bizni, o kazkam gyvybes kainuoja ir dar kazkas lieka nekaltai kaltas. Kaip ir su motociklais. Visokios tokios transporto priemones turi buti skirtos tik protingiems, deja jos prieinamos kiekvienam... Pasekmes aprasomos labai daznai. Gaila vairuotojo ir tik jo.
Covid vs paspirtukai, kas daugiau aukų atneš?!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų