Rašyti komentarą...
per tokias nesamones juk nukentes sou atlikejai,daininkai,juk ir jiems gyventi reikia.
Kada baigsis šis durnių teatras?
Kada pagaliau debilai , laisvus, protingus ir sugebančius daryti išvadas žmones, nustos ignoruoti, vadinti "antivakseriais" ir kitaip žeminti?
Juk niekada protingi, gebantys protauti, daryti išvadas ir apsispręsti žmonės , nepritamps prie bukų, ganomų avių bandos .
Niekada koronabiesijos kūrėjai , rėmėjai ir visokie kitokie idiotai ir Vrubliauskai nepavers visos tautos bukų , paklusnių avių banda.
Brangieji,nepavyks jums troliu pagalba sukirsint skiepytu ir neskiepytu.Visi gyvenam draugiskai ir nekreipiam demesio i jusu situos bandymus,o tik juokemes.Atsibuskit tautieciai!Musu ir taip jau mazai,o dar bando supjudyt valdzia.Nera jokiu aviu ar antivakseriu,tai kiekvieno zmogaus pasirinkimas ir dauguma zmoniu gerbia vienas kito pasirinkima!Jus rasot viena,o realybe visai kitokia:)
Grubliauskas nelaukia neskiepytų, bet nestabdo jūros šventės. Tai gal visas šventes švenčiam, bet nelaukim neskiepytų. Ir taip išgyvensim. Svarbiausiai paverkti prieš kamerą. Gerai, kad kaukė šypseną paslėpė...
Tai Jūros Šventė negalėjo įvykti pagal kelis kriterijus. Ir kas paneigs, kad pinigai gali daugiau, nei Vyriausybės įsakymai.
Jusu centras reiktu uždaryti
Straipsnio pavadinimas neatitinka turinio. Fake!
Ar jus skiepysities ar ne kapitalizmui ir demokratijai galas. Neliks nieko nei darbų, nei švietimo, nei medicinos. Taii gal neverta eksperimentuot su savo sveikata.
Naujo šiame pasaulyje, istorija kartojasi. Fašizmas niekur nebuvo dingęs, bet jis pakeitė savo formą. Segregacija. Ir ne dėl to, kad virusas labai pavojingas. Virusas, mirtingumas, nuo kurio vienas procentas, žalos daug nepadarė, tai paprastas gripas su kuriuo metų metais mes gyvenome. O čia, tik pamanykit, viso pasaulio valdžios snargliais savo piliečių susirūpino.
Į viršų