REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šį vakarą beveik visoje Lietuvoje snigs, o rytiniame pakraštyje lis lietus, praneša sinoptikai.

Šį vakarą beveik visoje Lietuvoje snigs, o rytiniame pakraštyje lis lietus, praneša sinoptikai.

REKLAMA

Tiesa, lietus rytinėje Lietuvos dalyje greitai liausis, tad pradės snigti. Vėliau naktį šalies rytuose vietomis snigs gausiai, gali kilti pūga, pustys. Rytoj kurį laiką pasnigs rytuose, vėliau vietomis bus mišrių kritulių, bet jau mažai.

Dėl smarkoko vėjo ir sniego šiąnakt atšals visur daugmaž vienodai – didžiąją nakties dalį vyraus 1–3 laipsniai šalčio. Rytoj šaltukas pasitraukti neskubės, 1–2 laipsniai šalčio šiaurėje ir rytuose liks visą dieną. Pietuose ir vakaruose bus iki 1–2 laipsnių šilumos.

„Kitaip tariant, rytinėje šalies pusėje šiąnakt bus velniava – snigs, kai kada gausiai, pustys, kils pūga. Kitur pasnigs jau nedaug. Dieną bus šiek tiek mišrių kritulių, bet vyraus sniegas. Šiąnakt vyraus 1–3 laipsniai šalčio, rytoj bus nuo 2 šalčio iki 2 laipsnių šilumos“, – pranešė sinoptikas Naglis Šulija.

REKLAMA
REKLAMA

Trečiadienį vietomis pasnigs, bet jau labai nedaug. Dangus pragiedrės ar bent jau prašviesės, vėjas nurims. Ramią naktį oras nesunkiai atšals iki 6–8 laipsnių, kur nors gali ir dar daugiau, tačiau vakaruose ir šiaurės vakaruose bus 1–3 šalčio.

Dieną šiaurėje ir rytuose vėl menkas šaltukas, kitur – menka šiluma. Ketvirtadienio naktį sulauksime šlapdribos ir lietaus, o dieną – lietaus ir šlapdribos. Naktį vyraus 2–4 laipsniai šalčio, dieną 2–4 šilumos.

Ką gi, orai verčia nusiteikti rimtai – žiema šiemet prasideda labai anksti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų