Rašyti komentarą...
Beveik visi komentarai reto šlykstumo,net kai kurie bando patarimus kažkokius duoti.
Europiniai balionai yra nesaugus kad kranas išsisuka visai man buvo asmeniškai voi neivyko tragedija keičiau pilna baliona ir išsisuko kranas ir visos dujos šniokštė i kambarius visa laime negavo kibirkšties bučiau susproges su visu namu rusiški kranai su saugykliu o europietiški be saugyklio
Nežinau, manau, kad žmogeliukams nepatiks mano komentaras, bet man pavyzdžiui negaila. Taip normaliai ir nesupratau, kodėl sprogo namas ir kodėl prašo pagalbos ne iš Vyriausybės, o iš žmonių? Ir kaip čia taip, kad neturi vaikai pastogės, kur gyventi? Juk yra seneliai, senelės, tetos, dėdės, giminaičių turi, kurie tikrai galėtų laikinai priimti tuos vaikus.
O kur valdziasnukių pagalba?
Stiprybės šeimai, būkit vieningi, svarbiausia psichologiškai viską ištverti, o sveikata po truputį grįš, tikiu, jauni žmonės.
Didžiulė nelaimė.
Labai gaila Žmonių.Nei vienas nesame nuo to apsaugotas.Man tik Šlykštu skaityti kitu žmonių replikas kurie net nežinodami raso jog cia jiems tik reikia pinigu ir panašiai tuo dar labiau skaudindami tuos zonos kurie siuo metu ir taip yra sudėtingoje situacijoje ir pergyvena del savo tėvu.
Kodiel nepraso ,seimo ,viriausybes ,o buten zmonių?
Paduoti slypą ir nusipirkti butą daugiabutis. Atsiras nereikalingų pinigų.
Suprantamas dalikas padeti reikia.o tai naujos statybos nsmas nedraustas!
@Asts Namas gal ir draustas, bet draudimas išmokamas tik to turto savininkui.
@Aušra Oho geras net nežinojau

Skaitomiausios naujienos
Į viršų