Rašyti komentarą...
Šios partijos rinkėja,aš visada už jus,m
Šios partijos rinkėja,aš visada už jus,m
Aišku ,kad TS-LKD pati lietuviškiausia partija.O jei į partija istoja su paslapties šydą ijungias politikas,o vėliau iškenda yla iš maišo.,juk stodamas į partija neprisipažins.Sekmės šiai atjaunėjusiai partijai.O žurnalistamstam patarčiau,bet teisingai ivardinti partijos pavadinimą.
Tai čia to šešėlio veidai?
Kai kurios partijos prieš rinkimus alaus pasiulydavo, įdomu ką spalvoti konservatiniai pasiūlys...... baimė pagalvoti.....
įdomu - ko Lietuvai reikia - ar gaspadoriaus , ar kad Lietuvą valdytų visokio plauko artistai , menininkai, gėjai .t.t . kurie su valstybės ūkiu neturi jokio ryšio ir supratimo , rinkėjai galvokite
@čia ne juokas O gal nori tokio gaspadoriaus kaip putinas.
Pažiūrėkit į tą nesiskutusi beždžione. Jau į snukį pažiūrėjus matosi kad jam kažkas negerai.Va tokie paskui ir valdo lietuvele.
@Romas Pirmiausia sižiūrėk į save,nerink nenusiskutusi jai tas tave trukdo jei renki ne pagal atliktus darbus o pagal išvaizda.,arba kuris dauk viešinasi,rėkia ,kritikuoja.
apklausinėti Juozapaičio naujuosius kaimynus Kaune, kas ten per butas ar kokie vaikai ten nesilanko
@būtinai reikia Butas draugo, juozapaitis tik registruotas, bando prie lovio pakliuti
@Kaunas ,o kas tau trukdo prie to lovio?
konservatoriams seksis kuo puikiausiai
konservatoriams seksis kuo puikiausiai
Bet kokiu atveju geriau nei vaivorykštiniams ištvirkėliams, dėžučių su pinigais mėgėjams, antilietuviškiems koloradkių broliams, naujiesiems komunistams ir pan. Jūs dėl konservatorių taip nepergyvenkite, viskas bus kuo puikiausiai
Tai jau labai seniai žinoma kad aukštuose valdžios sluoksniuose visame pasaulyje daug p.ederastu ir kas blogiausia pedofilų. Visais laikais ir amžiais taip buvo. Kas blogiausia kad neįmanoma isgamu sustacius sušaudyti ar isskerst kur viešoj vietoj žmonėms matant.
Na konsrerv. truputį atsiprašė.....šaunuoliai
-- žmones susideje su kolaborantu dinastijos banda, man jau ne žmones...- šiaip besmegeniai zombiai, kol kas dar laisveje.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų