Rašyti komentarą...
Kas antra savaite jei namie ugdys, tai vel tevai ant biletenio sedes... Pradinuko nelabai paliksi vieno namie...idiotizmas konkretus...
KAS SUMOKĖS UŽ TOKĮ DVIGUBĄ DARBĄ????????????????????
@Mokytoja O kas dabar moka tau mielas mokytojau? Moka tavo buvę mokiniai, kurie dabar moka mokesčius. Atsimink tai ir mokyk, dalinkis žiniomis, o jie mokės mokesčius o tu gausi pensiją.
Čia specialiai, kai beveik nebuvo viruso, (atvejų buvo nustatoma iki 10) o kai antroji banga prasideda tai tada reikia grąžinti, juk tada valdžia galėtų normaliai pinigėlių gauti, kas per žmonės mūsų valdžioje atstovauja, durneliai kažkokie mūsų valdžioj, o Amerikoje Donaldas trumpas tai gerai pasakė, va čia tai mąstymas, o jūs ką su užpakaliu galvojat, nesuprantu, gal kitoje planetoje jie gyvena ar kur, tie durneliai.
Geriau nuotolinis mokymas, nei Co2 kvepuoti.
Musu sunus siais metais prades lankyti priesmokyklini ugdyma,mes su vyru nusprendeme jei bus tik imanoma mokyti vaika tik nuotoliniu budu.As pasirengusi nebedirbti nes vaiko sveikata pirmoje vietoje.
@Sonata Pritariu, mano bus antrokėlis, bet sveikata pirmoje vietoje, beto mes per karantiną išmokome daugiau, nei mokykloje, nes galėjau skirti vaikuj daug dėmesio.
@Keri O jei reiktu vienu metu ugdyti 3 pradinukus vaikus....abejoju ar daugiau namie ismokstama nei mokykloje. Siulyciau jog leistu rinktis patiem tevam...nes ne visi gali namie sedet ir nedirbt
gali versti vaikus visą dieną sėdėti su kauke ir kvėpuoti iškvėptom dujomis ir mikrobais? O kaip mokytojas 5-7 val. kalbės su kauke?
@Kaip Teko naudoti kaukę ( ne dėl covid)5 mėn ištisai. Turiu astmą ir dar nenumiriau. Kvėpavimo funkcija nė kiek nesuprastėjusi. Pašalinio poveikio jokio nepastebėjau. Prisikuriat pasakų, ir patys jomis tikit. Kaip vaikų daržely...
@****** pastebėjau. Dūstu, Kelis kartus alpau parduotuvėse.
Po atostogų sugrįžę mokytojai netikiu kad gaus info kaip dirbti.
Ps. Gal kas skaičiavo kiek metų mokiniai buvo '' bandomaisiais triušiais '' ? O dabar tuo labiau.
2.ps. nieko nenoriu įžeisti. Tai tik mano nuomonė.
Galėtų mokytis namuose nuotoliniu būdu,bet atsiskaityti kontrolinius tik mokykloje.Tada būtų liuks.
@Z Iš dalies pritariu
@Aurimas Ar vaikai išbus tiek laiko su kaukėmis
@Z Nepritariu! Nes mokydamasi nuotoliniu budu tikrai nieko neišmokau, o po to rašyti kontrolini darba kai nieko nesupranti yra nesamonė. Ir po to visi stebėsis, kad mokinių pažymiai žemi.
@Mokinė Būtų stimulas mokytis patiems,o ne tėvelių atliktus darbus pakišti taisyti mokytojams
@Mokinė Mergyt,tai gal yra noras 7val būti su kauke mokykloj,suprantu,kad kontaktinis mokymasis daug produktivesnis,bet šiuo atveju puse dienos su kaukia ,nieko gero sveikatai tikrai
@Z Būtų stimulas mokytis patiems,o tai tėvelių atliktus darbus pakiša taisyti mokytojams
Idiotizmas! Mišrus mokymas! Kaip įgyvendinti tai realiai? Mokytojas pusę dienos dirbs mokykloje, o popiet namuose mokys nuotoliniu būdu? O kada pamokoms ruoštis? Domumentacijos kalnus rašyti? Mokinių darbus taisyti?
@Mokytoja Būtent,mokytojams ruoštis dvygubai ir be pertraukų ,kas garantuos saugius atstumus mokyklose tarp visų. Kur garantija ar atėjas vaikas į mokyklą nėra nešiotojas,jei jis nešiotojas tai kitas gryžes gali namo parnešti dovanų vyrusą.Kitas dalykas,kas aprupins dėstytojus reikiama mokymo įranga,o vaikus kaukėmis,dezinfekciniu skysčiu.Kas vaikus saugos pertrauku metu ,kad nebutu kontakto,o kaip visų mokykloj esančių pavalgimas.Jei daris mišrų mokymą SAVO VAIKO NELEISIU PUSE DIENOS SĖDĖTI SU KAUKIA MOKYKLOJ NES JIS YRA ATSMININKŲ ISKAITOJ
@Inga Inga, eik su savo vaiku pasimokyti, vien klaidos......
@Mokytoja KAS SUMOKĖS UŽ TOKĮ DVIGUBĄ DARBĄ???????????????????????????
Fauči aiškiai pasakė, kad kaukės mums, bet ne jiems . Reikia seimo narius ir jų atžalas tarybinėm dujokaukėm užmaukšlinus, pavaikyti aplink Vilnių bėgte, gal suprastų pagaliau, kaip tai saldu. YRA GERAS ĮRAŠAS, KUR VERYGA NIEKAIP NEPANEIGTŲ TAI, KĄ PATS PASAKĖ.
Į viršų