REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
20
Paauglių su BMW gaudynės baigėsi laimingai - žmonės nenukentėjo (nuotr. Broniaus Jablonsko)

Vilniaus apskrities policija paviešino vaizdus iš paauglių gaudynių Vilniuje ir Vilniaus rajone. Automobiliu BMW sprukę jaunuoliai nulėkė kone iki Baltarusijos sienos, persekiojami apsisuko, vėl grįžo į Vilnių, kur galiausiai juos pavyko užspeisti. Paaiškėjo, kokį krovinį jie vežė – automobilyje aptikta daug narkotikų.

20

Vilniaus apskrities policija paviešino vaizdus iš paauglių gaudynių Vilniuje ir Vilniaus rajone. Automobiliu BMW sprukę jaunuoliai nulėkė kone iki Baltarusijos sienos, persekiojami apsisuko, vėl grįžo į Vilnių, kur galiausiai juos pavyko užspeisti. Paaiškėjo, kokį krovinį jie vežė – automobilyje aptikta daug narkotikų.

REKLAMA

Gaudynės Minsko plente prasidėjo šeštadienį prieš vidurnaktį. Sostinės pakraštyje Vilniaus apskrities kelių policijos pareigūnai buvo surengę reidą: tikrino vairuotojus, gaudė ir greitį viršijančius pažeidėjus.

Pirmadienį policija pranešė daugiau detalių: BMW gerokai viršijo greitį – automobilis lėkė 103 km / val. greičiu, kai leistinas greitis toje vietoje – 60 km / val. Pareigūnams sustabdžius BMW, jį vairavęs vaikinas pateikė įtariama suklastotą vairuotojo pažymėjimą, išduotą 21 metų vyro vardu.

Nurodžius automobilį pastatyti prie tarnybinių automobilių, vairuotojas staiga pradėjo važiuoti ir spruko Medininkų link. Kelių policijos ekipažai nusivijo bėglį. BMW vairuotojas nepakluso reikalavimams sustoti, tamsiu paros metu važiavo be šviesų ir didesniu nei 200 km/h greičiu, sudarydamas avarines situacijas, o vėliau apsisukęs grįžo priepriešinio eismo juosta atgal.

REKLAMA
REKLAMA

Persekiojamas BMW nusuko Savičiūnų k. link, po to vėl grįžo į Minsko pl. Važiuodamas Vilniaus link, važiavo kairiąja kelio puse, keldamas grėsmę sau ir kitiems eismo dalyviams – keliskart vos nesusidūrė su priešpriešiais važiavusiais automobiliais. Vienam iš policijos ekipažų užblokavus kelią, BMW, norėdamas apsisukti ir išvengti sulaikymo, staigiai pakeitė važiavimo kryptį – bandydamas apsisukti, kliudė tarnybinį automobilį VW ir kelio ženklą.

REKLAMA

BMW iš įvykio vietos pasišalino ir, vis didindamas greitį, važiavo prieš eismą, kol nusuko į automobilių stovėjimo aikštelę, Minsko pl. Čia BMW atsitrenkė į stovinčius automobilius „Lexus“ ir VW. Iššokęs iš automobilio, BMW vairuotojas, siekdamas išvengti sulaikymo, spruko, tačiau nesėkmingai – jis griuvo ir susižalojo. Po vidurnakčio, 0 val. 10 min., kelių policijos pareigūnai sulaikė bėglį. Paaiškėjo, kad BMW vairavo šešiolikmetis (gimęs 2007 m.), o kartu su juo važiavo vienmetis nepilnametis ir penkiolikmetė (gimusi 2007 m.).

REKLAMA
REKLAMA

BMW keleiviai buvo perduoti į įvykio vietą atvykusiems tėvams, šešiolikmetis vairuotojas sulaikytas ir pristatytas į policijos komisariatą.

Policijos pareigūnams apžiūrėjus automobilį BMW, daiktadėžėje buvo rastas malūnėlis su augalinės kilmės žalia medžiaga, o bagažinėje buvusioje kuprinėje – svarstyklės, polietileniniai maišeliai su kristalo formos medžiaga ir kartoninė dėžė su maišu žalia augalinės kilmės medžiaga, įtariama narkotinės medžiagos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. (Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti), 300 str. 2 d. (Dokumento suklastojimas ar disponavimas suklastotu dokumentu). Taip pat pradėtos administracinės teisenos dėl pavojingo ir chuliganiško vairavimo, Kelių eismo taisyklėse nustatyto draudimo lenkti ar įvažiuoti į priešpriešinio eismo juostą pažeidimo (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 420 str. 2 d.), nustatyto greičio viršijimo (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 416 str. 4 d.), transporto priemonės vairavimo neturint teisės vairuoti (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 424 str. 3 d.), nepaklusimo reikalavimui sustabdyti transporto priemonę arba pasitraukimo iš eismo įvykio vietos (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 426 str. 2 d., 426 str. 5 d.).

REKLAMA

Naktį į sekmadienį Vilniuje įvyko ir daugiau įnirtingų sulaikymų. Justiniškėse, Taikos gatvėje, šeštadienį apie 23 val. „Škoda“ atsitrenkė į prie kelkraščio stovintį automobilį „Toyota“. Įtarta, kad kaltininkas – girtas.

Automobilio „Škoda“ vairuotojas nevykdė pareigūnų nurodymų, atsisakė pūsti ir sulaikomas pasipriešino policijai. Sulaikytam vyrui prireikė pagalbos – iškviesti greitosios pagalbos medikai.

Su policijos palyda 59-erių metų vairuotojas išvežtas į ligoninę. Vairuotojui gresia baudžiamoji atsakomybe: policija praneša, kad pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo girtam.

 

tai kietas nebe gaidelis, o visas gaidys, juk ne kožnas krūtas bachūras naktį, be šviesų ir prieš eismą ant 230 pavaryti sugebėtų.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
rekomenduojame
  • Lengvi patiekalai su kalakutiena


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų