Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Iškvieti savo motinai pagalbą,prieš tai perspėjęs apie ligą, ir prašau.....
POLICININKĄ APDOVANOTI PIRMO LAIPSNIO VYČIO ORDINU UŽ ŽYGDARBĮ,GELBSTINT KETURIS SPECIALIOS PASKIRTIES APMOKYTUS PAREIGŪNUS.NA,O MEDIKAI,KO GERO,PRO ŠALĮ VAŽIAVO IR PAMATĖ ŠIĄ MOTERĮ,TAD NEŽINOJO KAIP REIKIA SU LIGOTU ŽMOGUMI ELGTIS.GERA BUVO COVID'O LAIKU,IŠNEŠEI ŠIUKŠLES, PAMATĖ IR NUBAUDĖ UŽ PAŽEIDIMĄ.KETURI MILICININKAI,APSUPĖ MOTERĮ,NESUGEBA IŠMUŠTI IŠ RANKŲ PEILIO AR KITOKIO DAIKTO. O KOMISARAS SAKO,KAD JIE YRA TRENIRUOTI. BET REIKĖTŲ IR GALVĄ VEŽIOTIS.KAŽIN KĄ SAKYTŲ TAS ŠAULYS(NORS,ŽINOME TIKRĄ PAVADINIMĄ),JEI JO ARTIMĄ NEĮGALŲ ŽMOGŲ TAIP NUDĖTŲ(NEBIJOKIME TO ŽODŽIO).O JUK YRA PASAKYTA,KAD NEĮGALAUS,MATOSI AKIVAIZDŽIAI AR NE,VARTOJA VAISTUS AR NE,NEGALIMA NUŠAUTI.LYG TEN LAUKUOSE, KAŽKAS BŪTŲ NUTIKĘ,LYG TAI BUVO PIRMĄ KARTĄ.TUO LABIAU MOTERIS DIRBO IR TEN NIEKAS JOS NEBIJOJO.ŽODŽIU,BŪNA TAIP,KAD ŽMOGUS KIMBASI VISOMIS JĖGOMIS Į GYVENIMĄ,KAŽKAM UŽEINA NORAS PARODYTI, KAD,VISGI,AŠ ESU KIETESNIS IR KĄ NORESIU,TĄ SU TAVIM DARYSIU.TAIP IR DARO.KOKIU ŽODŽIU, STRAIPSNIO AUTORIUS,PAVADINO LIGOTĄ ŽMOGŲ.DRĮSTU MANYTI,KAD JIS TAIP APIE VISUS NEĮGALIUS MANO.NIEKO NEPADARYSI.KOL TERBOS NETENKA UŽSIDĖJUS EITI,TOL VISI GALIME DŽIAUGTIS, NORS NE VISI ESAME SVEIKI.DABAR DAR KILO MINTIS,KAD BEVEIK VISĄ LIETUVOS BANDITIZMĄ SUGEBĖJOM IŠNAIKINTI,O ČIA VIENOS LIGOTOS MOTERS SUTRAMDYTI JOKIU BŪDU NĖJO.MAT,Į KITĄ TUREJO VOS NE VISOS APSKRITIES PAREIGŪNAI SUVAŽIUOTI.TAIP GALIMA PAGALVOTI,KAD TEN BUVO FESTIVALIS,O NE NELAIMINGAS ĮVYKIS.PAS PAPRASTĄ GIRTUOKLĮ SUVAŽIUOJA PO DU EKIPAŽUS,LYG "ANT LIKUČIŲ",KAIP ANAIS LAIKAIS KAIMYNAI SUEIDAVO.DABAR TIRS, ALYTAUS VAIKO PAĖMIMĄ TIRS,KLAIPĖDOS SOCIALINIŲ DARBUOTOJŲ DARBĄ TEBETIRIA. TAIP VISKAS IR NUPLAUKS,JUK VISUR EILINIAI ŽMOGELIAI,KAM JIE RŪPI.
@Simonas Atsiprašau,banditizmą neišnaikino-jis legalizavosi ir Seime dabar,tik kitame pavidale.Žmonės nėra saugūs,jie tik taip mano,nes po policijos reformos tikrus nepavaldžius policininkus išnaikino.Dabar šioje struktūroje tie,kurie nieko nesugeba,net mąstyti.Yra savo darbo profesionalų,bet jiems LT įstatymas ir policijos statutas neledžia dirbti.Vidaus rietenos,kėdžių stumdymas viduje-ne tai rūpima.Anksčiau tikras policininkas sustabdęs t.p. būdavo su kepure,atiduodavo pagarbą,prisistatydavo,nors ir pilietis būdavo girtas-nors pagarba žmogui būdavo,ko nebėra.O dėl pasielgusio pareigūno-nei smerkti galiu,nei girti,nes nežinau padėties.Problema tame,kad tiek žmonių nesugebėjo išvengti blogiausio,nes nemokėjo.Viskas griežtume,rėkime,o psichiniai ligoniai nesupranta to.O būtų buvęs sūnus-būtų viso šito išvengta.Kodėl jo neiškvietė iš darbo?Kaip prie užsibarikadavusios moters atsidūrė pareigūnai ir kaip peilis atsidūrė jos rankose?Gal reikėjo kviesti savo darbo specialistus?Į šį klausimą turės atsakyti visi ten buvę.Reformos tik į blogą-sunaikinti viską,kas gero-galime,o grąžinti-nebeįmanoma.Tokia LT sistema ir visuomenė,nes nebežiūrime į ateitį-tik dabar ir čia.
Niekas negali sutramdyti psichoze sergančio, nebent naudotų gyvūnams užmigdyti naudojamą šautuvą. Bet dar reikia turėti tokį ir pataikyti. Naudojo tas priemones, kurios skirtos žmonėms. Matomai liga labai paaštrėjo…
Peilis ar peiliukas Tai nemažas skirtumas Paramedikas paslydo ir moteris sudavė su kauptuku. Paramedikas smūgį sulaikė ranka. O kaip policininkui koją sužeidė peiliu sunku įsivaizduoti. Matyt artimas kontaktas buvo.Ankščiau policininkus ruošdavo keletą metų dabar gi tik keletą mėnesių. Žinant kad šią profesiją renkasi ne paties aukščiausio intelekto jaunimas tai 10 metų praktika nėra pakankamas laikas tapti profesionalu. Medikai mokosi 6 metus. Po to 3-4 metai rezidentūra ir tik po to gali savarankiškai dirbti psichiatru Ir tikrai ne policininkui spręsti kaip elgtis su psichiniu ligoniu. O žinant, kad moteris buvo dirbanti, o sūnus kviesdamas pagalbą įspėjo, kad visada tokiu atveju reikalinga policija suprantama, kad ekipažas vyko nepasiruošęs padėti sunkioje būklėje esančiam ligoniui
@Kauptukas ar kastuvas O ką jūs darytumėte, jei jus pultų? Turbūt aiškintumėte, kad taip neturėtų būti.
Mato 8 skyrius
Apsėstųjų išgydymas
28 Kai Jėzus priplaukė kitą krantą gadariečių krašte[i7], jam priešais atbėgo du demonų apsėstieji, išlindę iš kapinių rūsių. Juodu buvo tokie pavojingi, kad niekas negalėjo praeiti anuo keliu.
Morkaus 5 sk.
Demonų išvarymas Geraziečių krašte

1 Jie priplaukė ežero krantą geraziečių krašte.[i1] 2 Jam išlipus iš valties, tuojau priešais iš kapinių atbėgo netyrosios dvasios apsėstas vyras. 3 Jis gyveno kapų rūsiuose, ir niekas negalėjo nė grandinėmis jo surakinti. 4 Nors jis jau daug kartų buvo pančiojamas ir grandinėmis rakinamas, bet sutrupindavo grandines, nusitraukydavo pančius, ir niekas negalėdavo jo suvaldyti. 5 Per kiauras naktis ir dienas jis bastydavosi po kapines ir po kalnus, klykdamas ir daužydamas save akmenimis. 6 Iš tolo pamatęs Jėzų, atbėgo, parpuolė priešais 7 ir ėmė garsiai šaukti: „Ko tau iš manęs reikia, Jėzau, aukščiausiojo Dievo Sūnau? Saikdinu tave Dievu, nekankink manęs!“ 8 Jėzus mat buvo paliepęs: „Išeik, netyroji dvasia, iš žmogaus!“ 9 Jėzus dar paklausė: „O kuo tu vardu?“ Ji atsakė: „Mano vardas – Legionas,[i2] nes mūsų daug“.
Luko 8sk.,26-39
Apsėstojo išgydymas
26 Jie atplaukė į gergeziečių kraštą, kuris yra priešingame Galilėjai krante. 27 Kai tik Jėzus išlipo į krantą, jį pasitiko iš miesto atbėgęs vyras. Šis buvo demonų apsėstas, seniai nedėvėjo drabužių, negyveno namuose, laikėsi kapinėse. 28 Pamatęs Jėzų, jis parpuolė priešais ir ėmė garsiai šaukti: „Ko tau iš manęs reikia, Jėzau, Aukščiausiojo Dievo Sūnau?! Maldauju, nekankink manęs!“ 29 Mat Jėzus buvo įsakęs netyrajai dvasiai išeiti iš žmogaus. Dvasia dažnai sugriebdavo jį. Žmonės jį laikydavo surakintą, supančiotomis kojomis, bet jis sutraukydavo pančius, ir demonas jį nuvarydavo į dykumą. 30 Jėzus paklausė: „Kuo tu vardu?“ Šis atsakė: „Legionas“. Mat jį buvo apsėdę daug demonų. 31 Jie maldavo, kad Jėzus neįsakytų jiems nugrimzti gelmėn.
32 Tenai kalne ganėsi didelė kaimenė kiaulių. Demonai prašė leisti sueiti į jas. Jėzus leido. 33 Tuomet demonai, išėję iš žmogaus, apniko kiaules. Kaimenė tuojau metėsi nuo skardžio į ežerą ir prigėrė.
Policininkas turi būti teisiamas-pasirinko lengviausią kelią ir dar bando pateisinti...
@Vytas Kokį kelią pasirinktum pats?
@Jurgis Tas asilas pasirinktu graziai kalbetis, o kol jis pezetu su psiche, kaip su normaliu zmogum, tai ta boba jam ibestu peile ir kirstuku per galva uzvoztu. Tad tas komentatorius butu jau lavonas ir komentaru su pamokslais neberasytu
@Vytas O aš manau, kad turėtų būti teisiamas tas, kuris komentuoja nieko nenusimanydamas.
Kirtai per kojas kirtai dar balionely i nosy...ne iskart saudo...davai parodykit video juk nesiojamos kameros ar ablomas bus?
@Mentai vaikai po 45 kg Toks "kirtėjas" kaip tamsta po pirmo kirtimo gulėtų su mėsos kapokle kaktoj.
Kai mentai abu su naparnike
Kai mentai abu su naparnike
Mergaite sudejus abu sveria 100 kg sulaikyti psichoznike ir bijo ir sudejimas neleidzia.vaiku pririnke i mentura patys kalti...as ejau nedaviau cmeke kysio sako pas tave itariu gelta ir nepraejau..tiek tyrimu eidamas i kitus darbus pridaviau nei zodzio apie tai...korupcija
Baisu, kai zmones pateisina psichozes apimta boba. Sunus pats kviete greitaja ir policija, kad jo motka priverstinai isveztu i psichiatrine, nes jau darbe ji agresyvi buvo. Moteris atsisake gydytis ir su kliedesiais puole medikus, tie issikviete policija. Sunus butu nekvietes, pats atejas namo, motka dar ji nudobus butu. Cia kalbantis apie vargse ir bejege ligone arba patys durni, arba nera mates kas buna psichozes atveju, kai net 6 pareigunai bobos nesugeba sulaikyt, tazeris neveikia ant tokiu dazniausiai. Kas neturi seimoje psichiniu ligoniu, nesikankina per juos, tai isivaizduoja, kad graziai pasnekejus psichiniai klauso, visai tokie is Menulio nukrite.
Jei as buciau pakliuvus i to sunaus situacija, tai as pareigunui padekociau. O jei as buciau sizofrenija serganti su kliedesiais, tai geriau mane tegu nusauna, nei gyvent kliedint ir artimiems nuodyt gyvenima. Valstybe gali pilnai kompensuoti tos moters laidotuves, to pakaktu. O kaltint pareigunus yra absurdas, nes kalta ligone negerusi vaistu ir sunus, kad neinformavo psichiatru, kad mama negeria vaistu ir vel kliedi.
@Vitalija Pritariu Vitalija, esu matęs kaip psihinis jaunuolis be ginklo šoko ant policijos, jie ten ousvalandį raiščiojos po kiemą, suplėšė uniforą, akį pažeidė pareigūnui, o jie ir dviese buvo. Tikrai baisu... Sutvakyti tokį zombį labai sunku. Gražus pokalbiai jų neveikia. Sako visi psichai daug jėgos turi.
@Zigmas Kalėdų senelio nematei?
@Ka dar matei? Ne. Keli balti seneliai aplink tamstą šoka?
Mentu prostitutei Matoniui
Mentu prostitutei Matoniui
@Vitalija Kiek metu Giršvildui bybi ciulpi? Ir kada psichiatrija baigei?
@Mentu prostitutei Matoniui Kiek metų tamsta psichiatrų pacientas?
TEISINGAS SPRENDIMAS,KITOS IŠEITIES NEBUVO.
Giršvildinio mento logika
Giršvildinio mento logika
@TAIP Ligonius reikia šaudyti.
@Giršvildinio mento logika Akivaizdu, kad nė vienas čia nėra matęs tokio ligonio.
@Giršvildinio mento logika Dar kalemščikams elektros neatjungė, kad negatyvius su keiksmažodžiais komentarus rašo pagal savo intelektą.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų