Rašyti komentarą...
patarimas gerb. doc. Jankūnui būtinai kreiptis į teismą dėl garbės ir orumo įžeidimo, juk negali taip dergti kas tik užsimano.
Tv3 , jūs esat degradai ! Jūsų kaltinimų taktika nebeveikia . Lets go Brandon and tv3 !
Ką sušoko šokį ant lavono valdantieji ? Tik dabar aiškėja , kad ne viskas yra taip kaip propaganda skiedžia. Prabilo giminės ir jei propaganda to "nemato" tai tuo blogiau propagandai
Visi kaltinimai pagrįsti.ir kai kurie gydytojai tai pripažino.nėšcios neturi skiepytis,ir mirė jį be nuo covid,o todėl,kad laiku jos nežiūrėjote.žudikai ,prisidengę covidu
Kodėl nei vakcinuoti, nei nevakcinuoti žmonės negydomi? Jeigu susirgę būtų gydomi, o ne palikti likimo valiai, mirčių būtų mažiau. Dabar gi pratestuoja, randa virusą ir, kaip viduramžiais, palieka dievo valiai, o kai liga išplinta, veža į ligoninę.
Ponai daktarai prižiūrėjo nėščiųjų komplikaciją plaučių art.trombozę,laiku nesuteikta pagalba,neieskokite kitų kaltų,patogu viską nurašyti covidui.
@Gydytoja Nesivadink GYDYTOJA, nes neturi žalio supratimo nei apie mediciną, nei apie ligą
Už skleidžiamą neteisingą informaciją apie skiepus turi atsakyti teismuose,nes klaidinami žmonės. Kalbėti turi tik daktarai, kurie gydo.
@Arnas ne tik tie, kurie gydo, bet ir virusologai. Jie supranta ir žino kas vyksta, kaip virusas mutuoja, kaip reikia gydyti. Dabar, kai apie tai kalba susikompromitavę psichiatrai, ekonomistai, nieko bendro su medicina neturintys, politikai, turim ką turim - blogiausiai valdomą epidemiją.
Parašykite tikrovę, kiek žmonių mirė nuo vakcinų arba pasiskiepijus vis tiek mirė nuo Covido. Tuomet specialistų komentarų nebelieka.
kuris vadina STI zudikais, nubaus uz smeizta?
Uzsienyje nesciuju NESKIEPYJA!
@ar ta komentatoriu Šneki nesamones. Skiepija!!! Paskaityk PSO rekomendacijas, o ne skleisk turgaus fantazijas.
Mane sukrečia tai, kad asmens duomenų apsauga nieko nereiškia ir kas nori gauna juos bei naršo po mirusiojo asmens profilį. Ar galima sužinoti, mirusiųjų pasiskiepijusiu nuo to, nuo ko skiepijusio, tapatybes, panarsyti po jų profilius? Vakar kiek pasiskiepijusiu mirė, 6, ar 7? Juk dabar kiekviena dieną miršta ir pasiskiepije preparatais, kurie jiems nepadejo, kodėl nenarsote po jų profilius? Gal ir kas sukrės.
Į viršų