Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Šiaip valdžia yra tautos tarnai. Klausimas - kada bliaaaat baigsis tas vergų sukilimas? Vergvaldystė kažkokia. Turbūt teks vergų prekyba užsiimti.
Siūlom išimti tokius kai Gentvilas ir jam panašius iš apivartos nes esate toksiškesni nei tie automobiliai,žala darot Lt valstybei
Man labiau patinka galvoti, kad antraštė - tai ne ministro įspėjimas visuomenei, o atvirkščiai - visuomenės (kurios didžioji dalis naudojasi dyzeliniais automobiliais) ministrui.
Tai labai įdomu kas ten seime darosi, kad atėję į valdžią bet kokios partijos žmonės tampa KAŽKUO, arba yra toks rusiškas žodis ONO. Ir žmones jiems tampa tik skaičiai...
Jei pats būtų socialiai atsakingas pagal pažangiausius standartus - nestatytų namo (ir dar kokioje vietoje!), o gyventų daugiabutyje mieste. Juk tokias idėjas skleidžia patys pažangiausi ekologai co2 mažintojai. Kol to nevykęs ministrėlis - sūnelis nedaro - tol melagis. Nerūpi jam ekologija, nebent ekologinis biznis.
Atlyginimai į rankas ir mes su elektra vazinesim. Bet LT ubagų šalis. Bet ponas turbut nežino ,kaip lietuvis gyvena, turbūt net nesupranta, kad viskas 5 kartus pabrango. Ir paskutinės kelnės baigia numatyti.
Kaip jam baigsis kadencija tam asileliui as ji idarbinsiu niūhinti pautus kuiliui nes su tokiu protu daugiau niekur netinka!!!!
Norėčiau paklaust tik vieno,ar gentviliukas žino apie tokį dalyką,kaip suodžių filtro regeneracija?Juk būtent tada pradeda dūminti,nors mašina yra tvarkinga,o kai vyksta regeneracija turi dūminti.Nors ką čia kalbėti,juk būtent gentviliukas yra sakęs,kad labiausiai teršia mašinos tos,kuriose yra išpjauti karbiuratoriai.Tai ką gi galima po tokių jo pasisakymų pridurti?
@Fartas Pas jį vietoj smegenų Vistasudys
Šiaip benzinas yra taršesnis, labai daug kenksmingų medžiagų


, negu dyzelis. Dyzelio problema tik dumingumas, jeigu važiuoja trumpais atstumais.
Eik tu nx žąsine nekalbėjęs nesąmonių nei aš mokėsiu nei ka i Fabrikus gal pasižiurėk ir autobusus kurie daugiau teršia

Skaitomiausios naujienos




Į viršų