Kauno teritorinės muitinės (KTM) pareigūnai sulaikė 7670 pakelių kontrabandinių cigarečių, kurių vertė - per 50 tūkst. litų.

Pasak KTM atstovo spaudai, Europos Sąjungos piliečiams skirtu kanalu į Kybartų kelio postą iš Kaliningrado srities "Volkswagen Passat" automobiliu atvyko dvidešimtmetis Lietuvos pilietis V. V., kuris žodžiu deklaravo, kad negabena jokių prekių, privalomų pateikti muitinei.

Gavus operatyvios informacijos iš Muitinės kriminalinės tarnybos, kad automobilyje gali būti gabenama daugiau cigarečių nei leistina, automobilis buvo patikrintas detaliai. Patikrinime dalyvavo ir tarnybinis šuo, kuris padėjo pareigūnams automobilio durelėse, bagažo dalies dugne bei degalų bake įrengtose slėptuvėse aptikti 3670 pakelių cigarečių "Jing Ling", paženklintų Rusijos Federacijos banderolėmis. Sulaikyto tabako vertė - per 24 tūkst. litų.

Tame pačiame Kybartų kelio poste buvo sulaikytas ir 22 metų lietuvis G. M., atvykęs į Lietuvą iš Kaliningrado. Detaliai patikrinus automobilį specialiai įrengtose slėptuvėse buvo rasta 4 tūkst. pakelių cigarečių, kurių vertė - per 26 tūkst. litų.

Neteisėtai gabentos cigaretės ir automobiliai sulaikyti, pažeidėjams surašyti administracinės teisės pažeidimo protokolai.


Rašyti komentarą...
a
a
2010-02-05 11:55:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
suzlugo bizniukas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų