Rašyti komentarą...
dabar rodo per tv3 issipildymo akcija,ka tik dainavo Vaida Baumila ,buvo taip parasyta koncerto metu,kokia geda kokia lietuvos ateitis p
Daugiau 2- jų dešimtmečių kirkilinių ir landzberginių per televiziją reitingų procentais propagavimas tarp partijų , amžinas karas , be konstruktyvaus , kryptingo darbo , užsiiminėjimas populistiniais pažadais . Viskas dėl karjeros ir pyrago valgymo , nuo Lie tuvos stalo. Socialistai ir visos kt. partyjos išsieikvojo iki pasilaidojimo. Socialinis " teisingumas" socialinių mokslo daktarų korupcinis kapitalo liūne krachas. Ir tai pačiu reikiamu Lietvai metu. Kas nefirba - tas nevalgo. Šiuo metu nedirbantys valgė ir kiek norėjo , net skolon , o ne pagal išgalią. Taip jums idijotai ir reikėjo. Gal norit paprieštarauti? Prašau galit tai daryti. Aš esu nepolitikas , kaip jūs "politikai". Špyga jums taukuota iš nepolitiko.
Gabriukas lai rupinasi pedagogais kurie ju seimai dirba beveik uz minimuma
kam reikalingi valstybės pinigai partijų išlaikymui? Tegul jos gyvena iš nario įnašų. O, apskritai, kam reikalingos tos visos partijos, jeigu jos neranda bendro sutarimo svarbiais Lietuvai klausimais? Nejaugi vien tik tam, kad tarpusavyje rietųsi, stengtųsi pasirodyti viena už kitą geresnės, rinktų palankius reitingus ir piktintų bei kiršintų Tautą?
Visas atleisti iš darbo nemokėti jokiu pašalpų ir tada baigsis visi sodinimas,
Pareikalaukite, kad ministrė pateiktų PILNĄ SĄRAŠĄ visų,,prilipusių" prie ministerijos įstaigų, viešųjų įstaigų, biurų, kontorų, UAB-ų, centrų, tarnybų ir t.t. PILNĄ. Ir kiek joms skiriama pinigų per metus. Kiekvienai konkrečiai. Pamatysite, kad jų begalė, kad skiriama pusė ar beveik pusė visų švietimui skiriamų lėšų. O tų ,,kontorų" 80 % nereikia. Jos įsteigtos , kad savi turėtų gerai apmokamas darbo vietas. PATIKRINKITE.
@Aiškiaregis Aiškiaregis kaip pirštu į akį. Reikia būtinai paskelbti visas kontoras, didžiąją dalį jų uždaryti (pvz. Švietimo aprūpinimo centrą) ir liks laaabai daug pinigų mokytojams
Ponai valdžioj apsimeta žarnomis . Nustoti valstybei leisti pinigus partijų išlaikymui ,sumažinti valdymo išlaidas IR MAŽINT SEIMO NARIŲ SKAIČIŲ. Žmonių nepriklausomos Lietuvos metais tečdalis emigravo,taigi trečdaliu mažinti valdymo išlaidas ir bus pinigų kitoms būtinoms reikmėms .Nevykdoma rinkėjų valia jų neatsiklausiama kaip to reikalauja Konstitucija.
Į viršų