Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Cia is kurios puses? Is blogiausiu?
Ši apklausa vyko karščiausiu metu- kai buvo neaišku kaip bus su pirmalaikiais rinkimais ir galimu Vyriausybės pasitraukimu. Žmonės baiminosi galimų problemų, todėl ir prasčiau vertino Vyriausybę ir Premjerę. Dabar viskas paaiškėjo - pirmalaikių rinkimų nebus, Vyriausybė ir Premjerė tęs darbą iki kadencijos pabaigos. Manau, kad kita apklausa parodys ir kitokius rezultatus.
Čia dienos anekdotas jeigu kas nesuprato
@Aglo Matyt, arba tiesiog blogiausiu partiju reitingas ;) t.y. is kito galo pirmauja
nejuokinkit su tokiais reitingų rezultatais! Suprantu, kad konservai krito, bet kiti…
Visi tik čiulpia pirštus savo kabinetuose
Patys. Didžiausi vagys TS-LKD
@Rytis L. Dalbojobas iš Naisių, o ne Rytis
@Tu Bartoševičiau baik žaisti su kompu, dėdulė leido tik vaikučių nuotraukas žiūrėt
Niekaip neapsisprendžiu, kuri didesnė kalė/intrigantė - A.Širinskienė ar V.Blinkevičiutė. Abi šios kalės prisidėjo prie šalies ekonomikos žlugdymo ir krizių kūrimo. Viena padla 2004-2008 metais praskolino Lietuvą TVF, o baigiantis kadencijai, skolintus pinigus išdalino pensijomis, taip bandydama nupirkti rinkėjus. Antra padla dar "rimtesnė", nes ji ne šiaip sau Karbauskio "ginlanešė", o jo teisinė konsultantė ir nusikaltimų generuotoja. Be šios bjaurybės "patvirtinimo", Karbauskis su Skverneliu nesiėmė nei vienos aferos. Jei istorinį laikrodį būtų galima atsukti atgal, tai šios dvi kalės degtų ant laužo, Na, o visi tie reitingai ir apklausos yra nupirkti, ir skirti tik visiškiems dalbojobams.
Visą vagių VALDŽIA. N A F I G von iš VALDŽIOS
Labai gerai, kad partijų reitingai krenta. Kai kurie laivai turi nuskęsti. Taip atlaisvinama erdvė naujoms politinėms jėgoms. Visame kame didesnė konkurencija duoda geresnę kokybę. Su partijomis, kaip su Kalėdų seneliu. Pirma tiki partija, tada nebetiki partija, tada pats kuri partiją. Doros, reiklumo, proto, atkaklumo. Šito trūksta Lietuvai. Tiek politikams, tiek rinkėjams.
Pirmoje vietoje nieko gero LT žmonėms nenuveikusi raudonoji kiaulė, prilipusi prie mėšlo, briuselio gardelio ėdalo lovyje.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų