Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Idomu o kokią dalį sudaro pedofilų kyšiai partijoms už kailio gelbėjimą
O kokie pedofilų paaukojimai už kailių gelbėjimą nuo Krąsos kelio rūstybės ?
O kiek paaukojo pedofilai už kailio gelbėjimą
Jau 22m. gyvenam duona padazydami i pazadu padaza. Viena, ka gavom, ko nezadejo, taip sakant, uz dyka, tai mokesciu nesibaigiancia lavina, kuri auga ir bujoja, kaip ant mieliu. Jeigu norim permainu, tai nebeklausykim tu pazadu o balsuokim uz Drasos kelia.Tai vienintele iseitis, kuria mes turim, kad galetume laiptelis po laiptelio atgauti savo Tevyne, buti jos seimininkais o ne runkeliais, kaip mus visus isvadino dabartinis esamas seimas. Atsiminkit, kad sitiems dabartiniams yra per zema su mumis bendrauti, jie tik dabar siek tiek atsisuko i musu puse, nes dabar reikalingi musu balsai, bet jokiu budu ne mes.Uz DRASOS KELIA !
Nuo tos akimirkos, kai Lietuva tapo nepriklausoma salimi, ja valde ir valdo arba konservatoriai, arba socdemai. Prie ko tai privede Lietuva matome visi. Laikas keisti situacija. Galesime tai padaryti per Seimo rinkimus. Balsuokime uz tuos, kas turi politines patirties, ideju ir noro pakeisti Lietuva. Balsuokime uz TVARKA IR TEISINGUMAS
STOP KOMPLEKSINEI KORUPCIJAI.
Prašome pranešti apie ES ir LT pinigų plovimo faktus, kurie vyksta per įvairius fiktyvius projektus bei tyčines bankroto bylas. Kokie partijų vadai dengia ? Kodėl tyli vietinės prokuratūros?
Apie LR partijų įtartinas priedangas. Dėl Susisiekimo ministro rėmėjų įtartinai laimėtus konkursus milijoniniams projektams. Dėl teisingumo ministro praturtėjimo. Dėl Atominės elektrinės ir dujų terminalo statybų įtartinų peripetijų .
ANTIKORUPCINE KONSTITUCINE PARTIJA. Klaipėda.
370 641-08001
Partijų lyderių sąskaitose – daugiau kaip 4 milijonai litų