Lietuvos lenkų rinkimų akcijai (LLRA) atstovaujantis Seimo narys Jaroslavas Narkevičius siūlo steigti naują Lentvario miesto savivaldybę.

Tai numatantį Teritorijos administracinių vienetų ir jų ribų įstatymo papildymo projektą jis įregistravo Seimo posėdžio sekretoriate.

Pagal siūlomą projektą, Lentvario miestas būtų atjskirtas nuo Trakų rajono savivaldybės ir būtų suformuota atskira (Lentvario miesto) savivaldybė.

„Tai suteiktų galimybę Lentvario miestui įgyvendinti savivaldos teisę, atitinkančią gyventojų poreikius, bei sklandų politinį, ekonominį bei socialinį funkcionavimą visos Lietuvos (įskaitant ir Vilniaus apskrities) administracinio teritorinio suskirstymo sistemoje“, - sako J. Narkevičius.

Jo teigimu, atskiros Lentvario miesto savivaldybės suformavimo projektas taip pat yra grindžiamas sėkminga Elektrėnų (buvusios Trakų rajono gyvenvietės) miesto savivaldybės patirtimi.

J. Narkevičiaus teigimu, priklausymas Trakų rajonui lemia nepakankamą Lentvario (didžiausios rajono gyvenvietės pagal gyventojų skaičių) reprezentaciją rajono lygmenyje sprendžiant gyvenvietei aktualias ekonomines bei socialines problemas.

LLRA atstovaujantis Seimo narys mano, kad įsteigus Lentvario miesto savivaldybę verslo plėtros galimybės taps palankesnės dėl sumažėsiančių biurokratinių bei administracinių procedūrų bei spartesnės sprendimų priėmimo trukmės.

REKLAMA

Kaip ELTA jau skelbė, Seime taip pat yra siūlymas Lentvario miestą atskirti nuo Trakų rajono savivaldybės ir prijungti prie Vilniaus miesto.


Rašyti komentarą...
p
piliete
2012-08-30 08:10:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar asmenys turintys kitos valstybes kortas dar gali atstovauti ir Lietuvai?Kodel mes tokie minksta kiausiai leidzime save niekinti,lipti mums ant galvu?
Atsakyti
0

j
jonas
2012-08-30 08:15:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Be abejo prijungti prie Vilniaus,kadangi jau seniai surinkti gyventoju parasai ir jau seniai yra Vilniaus tarybos sprendimas prijungti.Trys ketvirtadaliai zmoniu dirba Vilniuje ir tik didelio miesto jegomis yra sutvarkyti uki ir zmoniu gyvenima.Dar nuo sovietu laiku Lentvaris buvo Traku melziama karve,is kurio buvo isciulpiama viskas,negaunant nieko.O kurti nauja biurokratini aparata, didziausia nesamone.Atkniskite pagaliau nuo tu Traku,kur viskas siluma,vanduo ir transportas brangesnis negu Vilniuje.O p. Narkievic tikras priesrinkiminis jumoristas,kuris pats aisku zino,kad eiline savivaldybele iekada neisspres Tiskeviciu dvaro, parko,komunalinio ukio ir garsiosios pervazos problemu.Toks priesrinkiminis pirstelejimas.
Atsakyti
0

F
Faktas
2012-09-03 11:24:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
...nori gauti papildomų pinigų lenkiškajai propogandai, palaipsniui versti lietuvius lenkais...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų