Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Įdomu, kodėl prieš tautos valia, jėga peršamas gėjų paradas. Apklausos rodo, kad 95 proc.NEPRITARIA GĖJŲ PARADUI. Tai kur čia demokratija? Argi Prezidentei, Seimo pirmininkei, ar Skverneliui neteko skaityti Konstitucijos, kur sakoma, kad valdžia priklauso tautai, o ne saujelei iškrypėlų. Skvernelis visą savo kariauną turi nukeipti ne prieš Lietuvos liaudį, kuri ji rengia ir maitina ( ne gėjai juk), o prieš Seimą ir Prezidentūrą, kaip Konstitucijos laužytojus.
Citatos: - Atsisakome būti politinių jėgų, visuomeninių ir įvairių tariamai demokratinių judėjimų įrankiu kovoje dėl valdžios postų.
- Atsiribojame nuo inkriminuojamų sąsajų su interesų grupėmis.

Na jūs tik tarp kitko gegužės 1-ąją su socdemais švenčiate, nes neturite su jais jokių sąsajų ir nebedalyvaujate kovoje dėl valdžios?
reikia darbais tai irodyti ir kelti i viesuma savo kolegu 'grazius' darbelius
Kažkas iš jūsų uždarė nepalankų liudininką žveją Joną iš Šlienavos į Žiegždrių ligoninę.Nesakyčiau,kad tokie faktai keltų teisėtvarkos prestižą.
ir dabar tetrūksta tai įrodyti darbais, sėkmės pareigūnams.
neatsakytas klausimas virsta įtarimu jūsų darbui.
..tai ir pradekite realiai patys savo sistemos "apsivalyma" nuo visokiu deja realiu negeroviu...

Skaitomiausios naujienos




Į viršų