Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
visada reikės remonto naudotui auto dadėti ypač iš užsienio perkant
Tokiu uzsakomuju straipsnio tikslas vienas, gasdinti paprastus zmones ir reklamuoti nauju auto isigijima uz 3x didesne kaina
@Grazi pasaka Kas tie gasdintojai? Pedokonserva? Blinkodemai? Zaliasis Vegele ar Lietuvos Konanas išlaisvintojas, Žemaitaitis? Smalsu, kurie is minetu uzsakineja straipsnius apie Touranus?
parduodant reikia parasyti auto lauzas ir uz gedimus neatsakau ,nes kitaip uz bet kokia lupena bus pretenzijos nes ir pardavejas tikrai nevisazinis
@paprasciausiai Bet ir pardavimo kaina bus atitinkama. O dabar pardavinėja 'tvarkingus' lavonus 'be defektu' ir prašo po 5-8 kiloeurus
@Elas ir kas pasikeis, jei visuose autoplius skelbimuose vietoje chekbox "be defektų" bus "defektų pardavėjas nežino", o tekste įrašyta "automobilis naudotas, garantijų neteikiama". o kainos visų bus kaip ir dabar?
gudrašiknis pirkėjas. o paprasta - varai į patikrą (daba tokia paslauga. tai ne tech apžiūra). 20 jievrų ir viskas ant delno. normalus pirkėjas samdydavo kompo diagnostiką. aš pirkau laisvoj viso 5 auto max 9 metų. visus pagal savo nuojautą, paskutinė astra 2004. pastipo tik akumas nes buvo benzo. sugadino starterį. dar žiurkės sugraužė aušinimo šlangutę. 1,5 metų rieda puikiai. prieš 9 metus turėjau universalą astra. neveikė kondikas, gavau gerą nuolaidą,200 jievro. remontas sargėnų garažiuke pas Romą - 60 jievro.V tep va , lit ovcy.
@tūpas pardavėjas tu jievro...
Devetas but su garantija. Gera pardaveja nuteise negi turi dirbti kazkam uz dyka sirinkti auto be defektu ar juos pasalinti savo saskaita?
Būna tokių žmonių kurie perka auto už 2000e ir nori prabangaus limuzino klasės. Nesuprantu tokių žmonių.
@Gedas Sapnuose tavo gal ir būna
Jei nebutu atsukta ryda, manau niekas pirkejui nebutu grazinia pinigu. Ipareigotas pardavejas sutvarkyt, kokiom tik nori detalem.
Bet ir tai galejo teismas issamiau paaiskint. Dabar "KALTAS" psio zakonas
Tokiems automobiliams reikia sudarineti "tinkamas" pirkimo pardavimo sutrartis, kuri apsaugotu pardaveja, o pirkejas visada turi galimybe uz papildomai patikrinti servise arba atvezti savo automechanika. As pirkau dar 2013 m Vokietijoje AUDI A3 uz 2999 euru, labai jau man kaip uz tokia kaina patiko masina, bet turku salonas man pakiso tokia sutarti, kad su ja teistis neverta ne prasideti - nurde jog apie auto niekas nera nezinoma, km rida irgi nezinoma, o nori pirk, nori nepirk. Ir as nupirkau, gerai 5 metus pasivazinejau ir i eksporta i Afrika perpardaviau. Isvada: Koks durnius pardavejas sutinka rasyti, jog 200.000 km ridos auto tobulas lyg is gamyklos? Parduosi lengviau, bet miegosi neramiai minimum metus laiko.
Niekur nera tokiu nesamoniu,kad devetam automobiliui pries tai buves savininkas suteiktu garantija,niekur.Vokietijoje skelbime visur pabreziama,be garantijos,be atgal grazinimo.Nebent imone suteikia garantija,ir tai reik primoket 1850 eur,ir rida max iki 200000 km.Nu sitam banalande dar teismas vertina metalo lauzo stovi,nu nesamone kvadratu.
Butu prašęs, kad galimai kažkada sugęs kondencionierius ir kažkada subyrės greičių dėžė su varikliu, tai butu apsidraudęs nuo gedimų.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų