Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
O dar stebisi rinkimų rezultatais Rumunijoje. Aš jaučiu, kad Čeušeskaus dvasia gyva ir ji tik aktyvėja visoje Europje, todėl žmonės balsuoja už radikalus, nes radikalesnių už dabartinius liberalfašistus tikrai jau sunku rasti.
Ar tik valdžia nesulauks mitingo su natūraliomis trąšomis kur prie seimo ar vyriausybės?
taip išeina, kad krautis daiktus turi pirmieji tie, kieno sutuoktinį pasiėmė dievulis, ar dar pasiims, nes Paluckas daro manipuliacijas su dviem sutuoktiniais, jei gyveni dviese tai 100 tūkstančių, jei vienas tarkim serga vėžiu, tai jau galvok apie padidintus mokesčius, kai liksi vienas, o pasdavęs dar aišku trečdalį atiduosi valstybei. Tokių vienišų žmonių laukia nesulaukia NT vystytojai rykliai-avuliai, kaip greičiau iškraustyti babytes iš prestižinių vietų.
@geras visos paliktos žmonos, našlės, našliai ir šiaip vieniši žmonės bus diskriminuojami, nes už tą patį butą mokėsi daugiau, jei likai vienas. O liks vienas kiekvienas, nes tik pasakose abu numiršta tą pačią dieną.
@velniava gaunasi kadangi tarp vienišų žmonių yra daugiau moterų, tai dar diskriminacija ir pagal lytį, kur žiūri Sabatauskaitės kontora?
Tai skvernelio ignicio akcininkai už kiekvieną parduota elektros kw tegul papildomai 32% susimoka, palengvės kai kelis milijonus pelno tereikės dalintis, dabar koks vargas tokias sumas dividendais išsidalinti.
Tas Dubnikovas biški dubas... Kažkoks paranojikas kitus gąsdinti...
@Pananaribas Pasiskaityk projektą ir pamatysi jeigu ją nors suprasi , asile
Teks nelegaliai pardavyneti idiotu valstybe
ką tu pardavinėsi? šuns būdą?
ką tu pardavinėsi? šuns būdą?
@Ricka ar įsivaizduoji, kad kažkas po sofka turi "juodai uždirbtą milijoną" ir nusteikęs atnešti tau jį čemodanėlyje?
Investicija i nekilnojama,tai prisipirko lai nepardavineja,kiek zmogui reikia,turi viena ir gana ar ne,,,,
Tie valdziagyviai dejo ant tos ekonomikos, visvien jie joje nieko nesupranta. JIems dabar vaidenasi pinigu kalnai, kuriuos bus galima issidalint ir patratint.
Aš dirbdamas sumoku 41 proc. mokeščiu , iš likusių perkant prekes ir paslaugas sumoku 21 proc. PVM, dar moku akcizą už kurą, alkoholį ir rūkalus, tai ką čia ne kosmosas? O jei jau spekuliantai sumokės nuo uždirbtos sumos 36 proc. tai čia jau kosmosas. Gal pagaliau visi pradės mokėti mokesčius
@DD Jei liksi vienas ir neišlaikysi buto , kas tada negalvoji su savo vištos snegenim
Aš siutinsiu šią sistemą supertrumpomis suknelėmis. Nes nėra ką valgyti ir esu liesiausia pasaulyje - tegu valdžia mato bado suėstas figūras, nedangstykime jų - be to privalau dar trims atžaloms nupirkti po butą, vienas šiaip ne taip pats nusipirko su paskola, žodžiu badas dar didesnis laukia mūsų, pratinuosi visai nebesimaitinti, bet liesumo nedangstysiu, tris butus vistiek nupirksim.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų