Rugsėjo 11 d. Panevėžio miesto meras Vitalijus Satkevičius, administracijos direktorės pavaduotoja Janina Gaidžiūnaitė, Sveikatos, sporto, socialinės paramos ir nevyriausybinių organizacijų komiteto pirmininkas Rimgaudas Pranas Misiūnas lankėsi Seime.

Diskutuojant apie UAB „Sweco Lietuva“ parengtą ir Panevėžiui palankią „Rail Baltica“ geležinkelio vėžės studiją, Seimo narys Petras Narkevičius teigė, kad kitą savaitę trys Baltijos valstybės – Estija, Latvija ir Lietuva – planuoja pasirašyti bendrą deklaraciją dėl geležinkelio vėžės „Rail Baltica“.

„Matau, kad Baltijos valstybės suinteresuotos sėkmingu šio projekto įgyvendinimu. O aš savo ruožtu artimiausiu metu planuoju sudaryti darbo grupę europinės vėžės „Rail Baltica“ tiesimui pro Panevėžį remti ir susijusiems klausimams spręsti“, – sakė meras Vitalijus Satkevičius.

„Rail Baltica“ geležinkelis sujungtų Lenkiją, Baltijos šalis ir Suomiją. Įgyvendinus projektą „Rail Baltica 2“, nauja europinė geležinkelio vėžė eitų nuo Kauno iki Talino.

„Rail Baltica“ projektas Vyriausybės nutarimu pripažintas svarbiu ekonominiu, o Seimo nutarimu – ypatingos valstybinės svarbos projektu. „Rail Baltica“ projektas yra prioritetinis transporto infrastruktūros projektas ir Europos Sąjungos mastu.

 


Rašyti komentarą...
B
Bobulencija
2013-09-16 23:38:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu Jūs čia ir nušnekat. Pro Panevėžį neigiamą efektą pajustų tik apie 25 k žmonių, per Šiaulius - 150 k... Tik jau nebepezėkit apie perskirtus laukus, tarsi čia labai jau baisus turtas. Pagalvok truputį, Panevėžiui didžiulė nauda būtų.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų