Rašyti komentarą...
Vertelkai dar geri pareigunai papultu irusijos kaleima pavižui belai lebed arba šornoi delvin tai jam butu kaleimas o ne šia korortai valgiti ka nori telikas intikas tokam gaižui tik vieta prie parašos savo draugus žude galvas pjauste kie vaiku našlaišiu liko per ta sušikta tulpiniu grupuote vadinama kaip toki žmogu žeme nešoja kaip pareigunai su tuo ažiu bendrauja juk jis užis pas mane pridave pareigunams tegul žino vilnaus kauno nusikaltelei kad negalima su tuokuo vaoližininku giventi jo vieta prie parašos svarstikite virai gerbiu daktara irrimtus žmones o ne padubne ašiu.
Kulka I kakta jam ir baiges problemos, durnina jis čia visus matai gaidosas tiek prisidirbęs... sėdėk ramiai ir tampyk pele ten atsisėdęs...
Kodėl Daktaro niekas nejudino kol savo knigoje neparašė apie Paulausko darbeliųs po to iš karto puolimas. Ir Lingi nužudė ne kas kitas o tie du bandyti Paulauskas ir Sadeckas patys pagalvokite juk Ligys rašė apie bandytų ir valdžios darbelius, valdžios bandytams viešumas baisiau nei paprastiems banditeliams.
Jau vien tai daug ką pasako kai Lietuvos rytas diena anksčiau parašė kad rado Kiesu galvas nei policijos protokole,ir kaip pedofilijos biloje krūvą lavonų. Tas Sadecko komisaru biuras bandytų padalinys, juodiems darbams. Nebereikalo Sadeckas su Paulausku ne išlenda iš saugumo komiteto pirmininku nes tos pareigos kontroliuoja saugumą, taip išeina kontroliuoja visus, jų net seimunai bijo. Apie kokį Vertelka čia galima rašinėti juokinga, bandyti laisvėje naikina liudininkus ir valdo šalį.
Pasakas rašo tulpinius pakišo Paulauskas su Sadecku jie ir Janoni užvertė kam reikalingi liudininkai yra dar gyvų buvusių metu kurie žino kad Janoni pastoviai skambindavo į šeimą, nes tuo laiku vyko pasiklausimas tik sakė to pasiklausymo net saugumas imti nenorėjo, taip kad bandyti 2 didžiausi Paulauskas ir Sadeckas o tulpiniai dirbo jiems per Tubi Panevėžio policijos komisarą, pažiūrėkite kur Tubis dabar Vilniuje. Ir Kiesusus jiems buvo nepalankus, o ne Tulpinems Lietuvos ryte buvo straipsnis kur Kiesaus rašė kad netiles dėl Mažeikių naftos. Ir kodėl niekas nerašo kad Slezevicius pasitiko Kiesu aerouoste.
Jie ten sedi iš mokesčių mokėtojų pinigų, kiekvieno ten sėdinčio pirdžiaus ieškinį apmoko mokesčių mokėtojai... Kiek jie yra sumokėję mokesčių? Tai ne žmonės tai visuomenės parazitai. Parazitai turi būti sunaikinami arba iš jų turi būti gaunama kažkokia nauda, šiuo atvėjų visuomenėje. Tai turėtų buti įkalama į galvą kiekvienam ten sėdinčiui. Demokratijoje nėra logikos nusikaltėlių bausmėms, todėl pilni kalėjimai, o jie dar reikalauja geresnių salygų.
@Chaosas Tik nevaidink kad esi jau labai didelis mokesčių mokėtojas
@Chaosas Pritariu 100 procentų, jie ten is neturėjimo ką veikti visokias nesąmones išdarinėja. Aš vis dar is tu tu, galva už galva, ir jokio pasigaikejino
Užtat jo žmona kiekvieną vasarą palangoi ilsisi nuosavame bute
Apie kokias dar geresnes salygas jis čia paisto ,supudyt gyvą tokį!
@Laisvė Nepjauk grybo kol sunu paciai nepaleidau
kam reikalingi tokie rašinėjimai nesuprantu tv,3 orientacijos
Oj bl zmones dirbdami prasciau gyvena laisvej nei sitie kalejime. I sibiro giluma juos istremt pareis tai bus laisvi nepareis reiskia nelemta but laisvam ir va baigta su jais
Į viršų